Za darmo

Darmowy gadżet – brelok od Betlewski

darmowe gadżety od betlewski

DYSKUSJA

Znana marka galanterii skórzanej i akcesoriów Betlewski rozdaje darmowe gadżety. Zostań beta testerem i odbierz darmowy brelok. To już druga edycja tej akcji.

Akcja promuje samą markę Betlewski. W jej ramach można zamówić całkowicie za free gadżet – brelok o wyjątkowym kształcie i właściwościach. Brelok-chwytak to produkt, dzięki któremu można zadbać o swoje bezpieczeństwo. Używając go, minimalizuje się ryzyko kontaktu z wirusami i bakteriami, z jakimi możesz się zetknąć w przestrzeniach publicznych. Brelok, który można otrzymać za darmo posiada specjalnie zaprojektowaną gumową końcówkę, dzięki której można bezdotykowo otwierać drzwi, chwytać za klamki, dotykać guzików w windach czy odbierać paczki z paczkomatów. Idealnie nadaje się również jako urządzenie do scrollowania ekranu telefonu.

darmowy brelok betlewski

gadżety betlewski za darmo

darmowy gadżet brelok bezdotykowy od betlewski

Aby wziąć udział w akcji, otrzymać gadżet za darmo i przetestować go w życiu codziennym należy przejść na dedykowaną stronę internetową oraz wypełnić formularz zamówienia oraz wypełnić ankietę. Należy w nim podać podstawowe dane adresowe: imię, nazwisko, adres, telefon, adres e-mail oraz zaakceptować wszystkie zgody i regulaminy. Sama ankieta dotyczy preferencji zakupowych i prezentów. Formularz zamówienia darmowego gadżetu pojawia się po wypełnieniu ankiety. Po weryfikacji zgłoszenia w ciągu 24h zostanie przysłany drugi e-mail – wówczas należy potwierdzić chęć udziału w akcji. Niepotwierdzenie zamówienia skutkować będzie brakiem realizacji wysyłki.

Brelok zostanie wysłany na wskazany w formularzu adres zamieszkania. Brelok wysyłany jest za darmo. Organizator pokrywa wszelkie koszty. Akcja trwa do 31 sierpnia 2021 lub wyczerpania puli darmowych gadżetów. Pula breloków to 9 000 sztuk. Wartość breloka w sklepie Betlewski to 9 PLN + koszt wysyłki. Korzystając z dedykowanej strony internetowej można go aktualnie otrzymać gratis.

Gadżety Betlewski doręczy kurier Poczty Polskiej. Doręczenie paczki może potrwać około 2-3 dni roboczych od daty jej nadania i jest całkowicie darmowe.

Darmowy brelok Betlewski info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Fajna sprawa, dzisiaj otrzymałem brylok

  2. Akcja jest do 30 sierpnia nie września.

    1. @Majki dzięki, poprawione.

  3. witam
    czy nadal aktualne ?
    fajnie było by posiadać takie cudeńko

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo