Za darmo

Darmowy gadżet – butelka na wodę od BWT

tester twardości wody za darmo od bwt

DYSKUSJA

BWT świętuje światowy Dzień Wody i z tej okazji rozdaje darmowe gadżety ze swoim logiem. W tym roku są to butelki na wodę.

To nie pierwszy raz, kiedy BWT ma gifty. W ubiegłym roku można było dołączyć do ogólnopolskiego testu wody i otrzymać darmowe testery twardości wody. My również je odebraliśmy.

Najnowsza okazja z BWT związana jest z organizacją biegu BWT RUN for You and Planet Blue 2024. Na stronie internetowej BWT można przeczytać:

Zostań ChangeMakerem i biegnij po świat, w którym każdy ma dostęp do czystej wody. Nasza wizja jest jasna: Zmieniać świat, łyk po łyku. Twoje uczestnictwo nie polega tylko na bieganiu; chodzi o dokonanie realnej zmiany.

Bieg odbywa się od 13 maja 2024 do 26 maja 2024 . Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na budowę studni wodnych w Gambii i Tanzanii, zapewniając czystą i dostępną wodę potrzebującym społecznościom.

Każda osoba, która zarejestruje się w biegu odebrać może darmową butelkę wyprodukowaną specjalnie na to wydarzenie. Butelka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – granatowym i różowym, czyli w kolorach firmowych BWT.

Butelka BWT Climate z szczelną zakrętką nie tylko zapewnia trwałą przyjemność picia, ale dzięki praktycznej pojemności 0,5 litra jest także idealnym towarzyszem w podróży. Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej gwarantują chłodne, orzeźwiające napoje aż do 6 godzin, a gorące napoje pozostają niezawodnie ciepłe równie długo. Nowoczesny i prosty design sprawia, że butelka będzie wyróżniać się zarówno podczas uprawiania sportu, jak i w czasie wolnym. Butelka pasuje do wszystkich popularnych uchwytów na napoje oraz kieszeni plecaka. Oczywiście butelka Climate jest odporna na pękanie, bezpieczna dla żywności i neutralna smakowo.

Wygląd gadżetu od BWT:

darmowa butelka bwt run for planet niebieska

Granatowa butelka BWT

darmowa butelka bwt run for planet rozowa

Różowa butelka BWT

Aby odebrać darmowy gadżet – butelkę na wodę BWT należy przejść na dedykowany landingpage BWT, w którym należy zgłosić swoje uczestnictwo w biegu. Następnie należy wypełnić formularz podając swoje dane jak płeć, imię, nazwisko, adres e-mail. Należy również zaakceptować wszystkie zgody. W następnym kroku zostanie udostępniony kod kuponu rabatowego i odnośnik do sklepu, w którym można zamówić butelkę.

Kupon rabatowy obniża cenę butelki do 0 EUR. Zeruje również koszty wysyłki. Oznacza to, że zarówno sama butelka jak i wysyłka gadżetu jest całkowicie za darmo.

Kupon do sklepu BWT dla wszystkich uczestników biegu jest taki sam: WWD2024 lub BWTRUN24. Należy go podać w koszyku podczas finalizacji zamówienia. Działa także z innymi produktami w sklepie, ale wówczas otrzymuje się tylko i wyłącznie darmową dostawę kurierem.

Pula butelek jest ograniczona. Jeśli nie udało się Wam załapać na swój gadżet – warto pozostawić na stronie sklepu swój adres e-mail w oczekiwaniu na powiadomienie o dostawie nowej puli butelek.

O BWT

BWT to międzynarodowa firma zajmująca się technologiami wody, założona w 1990 roku w Austrii. Działa obecnie w 80 krajach świata. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów do uzdatniania wody dla użytkowników domowych i przemysłowych. BWT oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z wodą, w tym systemy filtracyjne, miękkie wody, odwróconą osmozę, systemy do uzdatniania wody pitnej, systemy do ochrony rur przed zanieczyszczeniami, systemy do uzdatniania wody basenowej, jak również usługi serwisowe i przeglądy.

Promocja kończy się w niedziela 26 maja, 2024 .

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Odbierz darmowy gadżet BWT info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
2
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. kod zniżkowy jest chyba ten sam dla wszystkich (więc nie trzeba się rejestrować) wystarczy wpisać: BWTRUN24

    1. @Piotrek zgadza się. Przy czym ty widzę podałeś jeszcze inny kod.

  2. Oba kody nie działają

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo