Za darmo

Darmowy gadżet – krówka Alarmoo od Müllermilch

gadżety od mullermilch za darmo
Krówka Alarmoo za darmo

DYSKUSJA

Müllermilch rozpoczął świetną akcję z gadżetami. Akcja zorganizowana została wspólnie z Żabką. Za zakup produktów Müllermilch można odebrać zabawny gadżet pod postacią krówki Alarmoo.

Krówka Alarmoo to symbol produktów Müllermilch. Została wymyślona w celu alarmowania właściciela lodówki przed niepowołanymi osobami, które mogą wykraść napoje mleczne Müllermilch. Sam pomysł, sposób działania nawiązuje do licznych reklam Müllermilch, które można zobaczyć w telewizji czy prasie.

Gadżet Alarmoo umieszcza się w lodówce. Krówka posiada wbudowany czujnik światła. Oznacza to, że reaguje na otwarcie lodówki (zapalenie się światła). Gdy to się stanie zaczyna muczeć – wydawać alarmujący dźwięk.

gadżet krówka alarmoo

Tak wygląda gadżet do lodówki – krówka Alarmoo

Samych produktów spod znaku Müllermilch chyba nie trzeba przedstawiać. Ich producentem jest firma Muller. Dokładnie rzecz biorąc są to napoje mleczne o różnych smakach: od czekoladowego po pistacjowe. Na rynku są też dostępne napoje mleczne z powiększoną zawartością białka lub obniżoną zawartością cukru.

Napój mleczny Müllermilch to połączenie wysokiej jakości mleka i popularnych smaków, takich jak: czekolada, truskawka czy banan. Mleko jest pasteryzowane, lecz nie jest poddawanne procesowi obróbki w ultrawysokich temperaturach (proces UHT), dzięki czemu zachowuje swój niepowtarzalny mleczny smak. Oprócz tego zawiera witaminy B1, B2, B6, B12

Jak odebrać gadżety Müllermilch?

Krówka Alarmoo jest do zdobycia w bardzo prosty sposób. Należy udać się do najbliższej Żabki i kupić 4 biorące udział w akcji napoje mleczne Müllermilch.

informacja o akcji muller z gadżetami w aplikacji zabki

informacja o akcji Muller w aplikacji Żabki

Do otrzymania gadżetu kwalifikują się następujące produkty:

  • Müllermilch Standard
  • Müllermilch Party Marakuja
  • Müllermilch Party Malina
  • Müllermilch Protein
  • Müllermilch Protein Zero

Ze względu na cenę polecam zakupić 4x Müllermilch, których cena w Żabce w promocji wielopaki kosztuje 3,99 PLN / szt.

Warunkiem akcji jest zakup z użyciem aplikacji Żappka (zeskanowanie swojej karty / kodu kreskowego). Po kilku minutach od transakcji zostaną naliczone Żappsy oraz pojawi się potwierdzenie zakwalifikowania do udziału w promocji. Wówczas na głównym ekranie odblokuje się indywidualny kod, który następnie należy zarejestrować w formularzu Muller w Żabce.

Napoje mleczne Mullermilch zakupione na potrzeby akcji w Żabce

Napoje mleczne Mullermilch zakupione na potrzeby akcji w Żabce

Po weryfikacji kodu pozostaje jedynie podanie swoich danych adresowych i czekanie na dostarczenie przesyłką kurierską swojego darmowego gadżetu z krówką Alarmoo.

Pula wszystkich gadżetów Müllermilch to 600 sztuk. Na moment pisania wpisu dostępnych było jeszcze 357 krówek.

Zakupy można rejestrować do 2 lipca 2024 r. lub wyczerpania puli krówek Alarmoo.

Przydatne dokumenty

O Müller

Müller to niemiecka firma produkująca różnorodne produkty mleczne z siedzibą w Fischach w niemieckim landzie Bawaria. Działa od 1989 roku. Oprócz rodzimego niemieckiego rynku, Müller jest również aktywny na różnych rynkach w Europie i poza nią. W portfolio produktów znaleźć można napoje mleczne, jogurty czy puddingi.

 

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo