Za darmo

Darmowy hamburger Wieśmak od McDonalds

Promocja mcdonald's

Matury tuż tuż… a po takim wysiłku intelektualnym McDonalds zaprasza wszystkich maturzystów i nie tylko na darmowego Wieśmaka.

Jak zdobyć darmowego hamburger w McDondalds? Sposób jest prosty – należy zrobić sobie wyluzowaną fotkę w galowym outficie z Wieśmakiem. Wpis ze zdjęciem należy opublikować na swoim Instagramie z hashtagiem #WiesiekZdajeEgzamin. Jeśli spełni się wszystkie warunki promocji prawidłowo i znajdzie się w pierwszych 200 osobach postujących w ten sposób na Instagramie, otrzyma się kupon na darmowego hamburgera w McDonalds.

Promocja z darmowym Wieśmakiem trwa od 4 do 6 maja 2021 r. Każdego dnia do rozdania jest 200 darmowych wieśmaków w formie kuponu. Promocja ma charakter kto pierwszy ten lepszy.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation.
McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

Darmowy Wieśmak info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo