Za darmo

Darmowy Hydrex Alcotest

darmowy alkomat hydrex alcotest

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna jednego z producentów jednorazowych alcotestów, w której można otrzymać 1 z kilkuset darmowych alcotestów.

Darmowy tester alkoholu jest jednorazowy. Według producenta zapewnia 99% pewności co do zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alcotest to jedyny taki gadżet na rynku, który nie zawiera balonika.

Alcotest, który można zamówić za darmo można kupić w Rossmanie, Carrefourze, Super Pharm i aptekach Doz. Gadżet kosztuje ok. 6 PLN.

Darmowych Alcotestów firmy Hydrex jest aż 850 szt. Alkotestu należy używać po odczekaniu 20 minut od ostatniego spożycia alkoholu. Następnie należy wyjąć tester z opakowania, wziąć głęboki oddech i wydychać je przez alcotest przez 10 sekund. Po 2 minutach otrzymuje się wynik z dokładnością 99%.

Aby zamówić darmowy alcotest Hydrex należy przejść na specjalną stronę internetową, wypełnić formularz i podać swoje dane adresowe oraz adres e-mail. Po wysłaniu formularza należy potwierdzić chęć zamówienia alkotestera poprzez kliknięcie w link nadesłany w wiadomości e-mail.

Wysyłka darmowego testera powinna nastąpić w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.

Darmowy alcotest Hydrex info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. o już się spóźniłem ;) już się z kończyło
    Przykro nam ale limit testowych produktów został wyczerpany. Jeżeli chcesz być informowany o podobnych akcjach w przyszłości zostaw adres e-mail

  2. „Przykro nam ale limit testowych produktów został wyczerpany. Jeżeli chcesz być informowany o podobnych akcjach w przyszłości zostaw adres e-mail”

    Już koniec :)

    1. Wróciły alcotesty. :)

  3. A i znowu brak ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo