Za darmo

Darmowy kalendarz na 2024 rok od Dulux

Darmowy katalog karta kolorów Dulux

Dulux Profesjonalnego rozdaje darmowe kalendarze na rok 2024. Rozpocznij rok jak profesjonalista z profesjonalnym kalendarzem / planerem fachowca.

Nowy kalendarz Profesjonalnego Malarza 2024 zawiera kalendarium na najnowszy rok. Dodatkowo znaleźć można w nim najważniejsze informacje o produktach Dulux Professional.

Akcja z darmowymi gadżetami – kalendarzami trwa do 31 stycznia 2024 lub do wyczerpania zapasu. Liczba kalendarzy dostępnych w ramach tej akcji to 200 sztuk. Zarówno gadżety jak i ich wysyłka są całkowicie darmowe.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wygląd kalendarza Dulux na 2024, który można otrzymać za darmo:

darmowy kalendarz 2024 dulux okladka

darmowy kalendarz dulux 2024

Otrzymany kalendarz został przysłany przez Dulux kurierem:

darmowy kalendarz zdobycze 2024 dulux

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać darmowy kalendarz 2024 od Dulux należy przejść na dedykowaną stronę internetową. W celu odblokowania formularze zamówienia należy zalogować się na swoje konto w serwisie lub założyć nowe. Jeśli braliście udział w ostatniej akcji Dulux Professional to z pewnością posiadacie już tam konto. Następnie należy podać swoje dane adresowe do wysyłki i zaakceptować wszystkie zgody. W ciągu 2 tygodni kalendarz zostanie dostarczony na wskazany adres.

O firmie Dulux

Dulux to jeden z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnych producentów farb na świecie. Działa w ponad 100 krajach. Dulux w swoim asortymencie posiada m.in. farby akrylowe, farby lateksowe, emalie, impregnaty, lakiery i inne produkty służące do koloryzacji ścian oraz elewacji. Sama firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1932 roku. Nazwa firmy powstała od akronimu złożonego z początkowych dwóch liter nazwy firmy „Du Point” oraz od łacińskiego słowa „lux” oznaczającego światło. Obecnie właścicielem marki Dulux jest firma AkzoNobel.

Darmowy kalendarz 2024 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
3
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo