Za darmo

Darmowy kalendarz na 2024 rok od Dulux

Darmowy katalog karta kolorów Dulux

DYSKUSJA

Dulux Profesjonalnego rozdaje darmowe kalendarze na rok 2024. Rozpocznij rok jak profesjonalista z profesjonalnym kalendarzem / planerem fachowca.

Nowy kalendarz Profesjonalnego Malarza 2024 zawiera kalendarium na najnowszy rok. Dodatkowo znaleźć można w nim najważniejsze informacje o produktach Dulux Professional.

Akcja z darmowymi gadżetami – kalendarzami trwa do 31 stycznia 2024 lub do wyczerpania zapasu. Liczba kalendarzy dostępnych w ramach tej akcji to 200 sztuk. Zarówno gadżety jak i ich wysyłka są całkowicie darmowe.

Wygląd kalendarza Dulux na 2024, który można otrzymać za darmo:

darmowy kalendarz 2024 dulux okladka

darmowy kalendarz dulux 2024

Otrzymany kalendarz został przysłany przez Dulux kurierem:

darmowy kalendarz zdobycze 2024 dulux

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać darmowy kalendarz 2024 od Dulux należy przejść na dedykowaną stronę internetową. W celu odblokowania formularze zamówienia należy zalogować się na swoje konto w serwisie lub założyć nowe. Jeśli braliście udział w ostatniej akcji Dulux Professional to z pewnością posiadacie już tam konto. Następnie należy podać swoje dane adresowe do wysyłki i zaakceptować wszystkie zgody. W ciągu 2 tygodni kalendarz zostanie dostarczony na wskazany adres.

O firmie Dulux

Dulux to jeden z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnych producentów farb na świecie. Działa w ponad 100 krajach. Dulux w swoim asortymencie posiada m.in. farby akrylowe, farby lateksowe, emalie, impregnaty, lakiery i inne produkty służące do koloryzacji ścian oraz elewacji. Sama firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1932 roku. Nazwa firmy powstała od akronimu złożonego z początkowych dwóch liter nazwy firmy „Du Point” oraz od łacińskiego słowa „lux” oznaczającego światło. Obecnie właścicielem marki Dulux jest firma AkzoNobel.

Darmowy kalendarz 2024 info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
3
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo