Za darmo

Darmowy katalog rowerowy z kubkiem ceramicznym od Rose Bike

darmowe gadżety od Rose

Jeździsz na rowerze? Interesujesz się kolarstwem? Potrzebujesz zakupić części do roweru lub cały rower? Teraz regularnie można zamawiać katalogi rowerowe od Rose Bike.

Rose Bike to bardzo stary sklep rowerowy, który swoją działalność rozpoczął w 1907 roku w Bocholt. Działa na rynku już przeszło 100 lat i prowadzi obecnie sprzedaż wysyłkową na skalę międzynarodową. Także do Polski.

Same rowery Rose uznawane są przez specjalistów za jedna z najlepszych na rynku. Sam sklep dzięki ogromnemu zasięgowi działania, posiada bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny w stosunku do oferowanej jakości. Wyróżnikiem oferty sklepu Rose Bikes jest fakt, że zamawiając rower możemy go dowolnie konfigurować. To bardzo ważne, bo sam uprawiam kolarstwo i doskonale wiem, że nie da się kupić w 100% roweru, który by spełniał w pełni potrzeby danego sportowca.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Ceny gotowych rowerów w sklepie Rose zaczynają się 639 EUR.

Jeśli chcecie możecie zapoznać się z ofertą sklepu na papierze. Aby zamówić darmowy katalog wraz z darmowym gadżetem w postaci ceramicznego kubka należy przejść na dedykowaną stronę Rose i wybrać rodzaj katalogu.

Katalogi do wyboru posegregowane są na sezony. Można wybrać także wersję językową. Polskiego katalogu niestety nie ma, ale są dostępne katalogi po niemiecku, angielsku i francusku.

Katalog jest wysyłany wraz z gadżetami całkowicie za darmo. Czasami zdarza się przesyłka bez kubka (prawdopodobnie ze względu na ich brak). Można zamówić go niemal do każdego kraju świata, także do Polski. W formularzu należy podać wszystkie niezbędne dane adresowe oraz adres e-mail. Katalog zostanie dostarczony na wskazany adres w ciągu kilku tygodni.

Update 7 sierpień 2015: Katalog dotarł do mnie przesyłką kurierską (kurier DHL) w ciągu 3 dni od momentu zamówienia.

Zamów katalog Rose Bike z darmowym gadżetem info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

2 Komentarze

  1. Katalog dotarł po kilku dniach bez kubeczka…

  2. też dostałam szybko,ale bez kubka…

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo