Za darmo

Darmowy kebab od Berlin Doner Kebap

DYSKUSJA

Polacy pokochali kebaba. Jedzą go niemal wszyscy. A kolejne kebabownie wyrastają jak grzyby po deszczu. Z tej okazji często otwarcie lokalnej budki z kebabem przyciąga amatorów sprawdzenia i spróbowania serwowanych tamże przysmaków. Nowy lokal to także często promocje na start, gdzie właściciel chcąc rozpropagować swoją kebabownie przez jakiś czas rozdaje kebab za darmo.

Z tym całym kebabem to jest ogólnie ciekawa historia. Bo niektórzy cudzoziemcy, którzy przyjeżdżają do Polski myślą że kebab to nasze narodowe danie. Coś w tym jest – ilość kebabowni w Polsce jest ogromna i raczej przewyższa ilość dostępnych barów mlecznych.

Niestety ilość lokali nie sprzyja jakości serwowanych potraw. Sam od jakiegoś czasu zacząłem zwracać uwagę na to jakie dokładnie mięso wkładane jest do wnętrza rollo czy tortilli. A świadomość Polaków rośnie, chociażby za sprawą filmów Mr Krycha czy Książulo na Youtube. Oby tylko przełożyło się to w niedalekiej przyszłości na wyeliminowanie z rynku podłej jakości budek serwujących ten popularny fast food.

Wracając do promocji na otwarcie – okazje tego typu pojawiają się regularnie. Z reguły są one lokalne i ograniczone raczej do mieszkańców danej dzielnicy czy miejscowości. Jednak od czasu do czasu zdarzają się promocje ogólnopolskie, w których niemal każdy może wziąć udział. I o takiej okazji chcielibyśmy Was właśnie poinformować.

Darmowy kebab w Berlin Doner Kebap

W Polsce jest ponad 70 restauracji spod znaku Berlin Doner Kebap. Jak sama nazwa wskazuje, Berlin Doner Kebap ma nawiązywać swoją formułą i jakością do lokali prowadzonych przez Turków w Berlinie. Czy tak jest w rzeczywistości, a sam koncept wypalił? O tym można się spierać. A przy okazji najnowszej promocji „Krasz Test” możecie się naocznie o tym przekonać na własnej skórze.

Czym są Krasz testy? To wydarzenie organizowane w lokalach Berlin Doner Kebap. W każdym lokalu każde pierwsze 100 osób ma szanse otrzymać nowe pozycje z menu całkowicie za darmo (a dokładnie za 1 PLN – względu formalne).

krasz test darmowy kebab berlin doner kebab

Cała akcja z rozdawaniem darmowych kebabów przez Berlin Doner Kebap trwa od połowy maja. A ze względu na to, że wszystkich lokali BDK w Polsce jest 70 – zapewne jeszcze trochę potrwa.

W ramach okazji można zjeść za darmo następujące pozycje:

  • Krasz Kebap Wołowina
  • Krasz Kebap Kurczak
  • Krasz Halloumi
  • Krasz Falafel
@berlindonerkebap Zapraszamy na KRASZ TESTY‼️To wydarzenie w Restauracjach BDK, gdzie pierwszych sto osób zgarnia NOWOŚĆ z naszego menu, czyli wybranego Krasza za 1 zł! Wystarczy tylko obserwować nasz profil na tej drugiej aplikacji i już Śledźcie więc nasze social media, daty wydarzeń w poszczególnych miastach i wpadajcie na KRASZ TESTY! Startujemy już 15 kwietnia! #krasztesty #krasz #snackburger #berlindonerkebap #berlindonerkebab #kochamkebsy #kochamkebab #kochamkebaby ♬ April – The Young Ebenezers

Zatem jeśli w swojej okolicy znajduje się restauracja Berlin Doner Kebap to macie szansę na zjedzenie darmowego kebaba. Nadchodzące wydarzenia można śledzić na socialach BDK, a pełną listę rozdań które już miały miejsce i które będą zorganizowane znaleźliśmy na facebookowym likepage sieciówki.

darmowy kebab berlin doner kebap

Lista lokali, w których odbyły się już Krasz Testy

Na dzień pisania artykułu BDK rozdał już ponad 2200 kebabów za darmo. I nie zamierza przestać. Pula darmowych kebabów w każdym z lokali BDK to 100 sztuk. Start wydarzenia przeważnie jest o godzinie 13:00.

Promocja kończy się w poniedziałek 24 czerwca, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo