Za darmo

Darmowy kleik i kaszki Proste Zboża od Nestle

testowanie produktów dla dzieci z nestle

DYSKUSJA

O tym, że Nestle rozdaje darmowe próbki mleka informowaliśmy już wielokrotnie. Natomiast obecnie wystartowała najnowsza akcja Nestle, w której dla dzieci można otrzymać do przetestowania kaszkę oraz kleik.

W aktualnym testowaniu Nestle można otrzymać za darmo produkty serii Proste Zboża. Nestlé Proste Zboża to połączenie prostych bezglutenowych zbóż – ryżu i kukurydzy oraz aż 12 witamin i składników mineralnych (między innymi witaminy A i C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego). Każde opakowanie to aż 8 pożywnych porcji​, które nie zawierają glutenu i oleju palmowego.

Nestle ma do rozdania na testy 2 warianty zestawów testerskich:

  • Nestlé Proste Zboża Kleik ryżowy
  • Nestlé Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana
  • Nestlé Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana o smaku morelowym

lub

  • Nestlé Proste Zboża Kleik ryżowy
  • Nestlé Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana
  • Nestlé Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana o smaku bananowym

Jedno opakowanie kaszki lub kleiku Nestlé Proste Zboża to koszt zakupu w sklepie ok. 9-10 PLN.

testowanie kaszek nestle

Na potrzeby testowania Nestle przygotowało 150 zestawów.

Rekrutacja do testowania trwa do 5 maja 2024 r.

Aby wziąć udział w akcji i mieć szansę otrzymania 1 z 2 wybranych zestawów należy przejść na dedykowaną stronę Nestle i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Link do akcji publikujemy tradycyjnie na dole wpisu. Aby odblokować formularz zgłoszeniowy należy posiadać konta w serwisie Nestle i zalogować się na nie.

Firma Nestle

Nestle zostało założone w 1866 roku przez niemieckiego farmaceutę Henriego Nestlé. Główna siedziba mieści się w Vevey w Szwajcarii. Nestlé jest największym przedsiębiorstwem światowym z branży spożywczej z obrotami rzędu 100 mld franków szwajcarskich rocznie oraz największym producentem żywności na świecie. Działa w ponad 80 krajach, sprzedając swoje produkty pod postacią ponad 8000 marek. W Polsce firma Nestlé rozpoczęła działalność w 1993 r. W swojej ofercie posiadała wówczas dwa produkty: Nescafe i Nesquik. Obecnie firma produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. Nestle, Gerber, Winiary, Nałęczowianka, Perrier, Vittel czy Nescafe.

Testowanie Nestle info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo