Promocje

Darmowy kupon 20 PLN na zakupy w Allegro

Allegro kupon rabatowy - promocja

DYSKUSJA

Zima przynosi odwilż na Allegro. Jak się okazuje Allegro wystartowało z najnowszą promocją, w której wygrani mogą zgarnąć kupony o wartości 20 PLN. Ale pod pewnymi warunkami.

Promocja jest dość prosta, ale nie dla wszystkim. Adresowana jest przede wszystkim do osób posiadających mało używane od dłuższego czasu konto Allegro. Dla takich osób Allegro przygotowało darmowy kupon na 20 PLN. Wszystko po to, by zachęcić nieaktywnych użytkowników do rozpoczęcia zakupów w popularnym polskim serwisie aukcyjnym.

Kupon otrzymuje się od Allegro za zakupy bez żadnych dodatkowych warunków. Nie ma minimalnej wartości zakupów, czyli można wybrać przedmiot od dowolnego sprzedawcy za 20 PLN i „wyzerować” jego cenę (zakup będzie nas kosztował 1 PLN + koszt wysyłki). Kupon ma wartość 20 PLN i będzie widoczny maksymalnie w ciągu 24h w centrum kuponów Allegro. Warto sprawdzić swoje skrzynki e-mail – Allegro rozesłało powiadomienia o przyznaniu kuponu.

Uwaga: Kwota 20 PLN dotyczy ceny towaru bez kosztów wysyłki. Kupon ważny jest przez 5 dni.

darmowy kupon 20 pln allegro

Przy okazji warto wspomnieć, że promocja Allegro łączy się świetnie z ofertą Payback. Za zakupy na Allegro w aplikacji mobilnej oprócz podstawowych punktów można obecnie aktywować dodatkowe kupony zwiększające liczbę punktów, w tym taki dzięki któremu można zyskać aż 10x więcej.

Kupony zniżkowe na Allegro - regulamin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Czy kupon 10zł również dostępny dopiero przy zakupach za min. 50 zł?

    1. @Olga jest dostępny po wpisaniu WIOSNA. Natomiast można go użyć przy zakupach za min. 50 PLN.

  2. Uwielbiam Sklep Allegro

  3. nie mam tego kuponu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje