Za darmo

Darmowy kupon na zakupy w Allegro od Energizer

darmowe gadżety od energizer

DYSKUSJA

Energizer zorganizował dość ciekawą promocję, w której zakupy ich produktów (ale nie wszystkich) są premiowane bonami, które można wykorzystać na Allegro.

Energizer to jedna z wiodących marek baterii na rynku. Czy najlepsza? Raczej nie. Ale jest na pewno bardzo powszechna i popularna. Dostępność ich produktów jest bardzo duża i można je kupić dosłownie wszędzie.

Jeśli zatem potrzebujecie baterie, mieliście zamiar i tak je zakupić lub po prostu chcecie zgarnąć voucher do Allegro to ta promocja jest dla Was.

W ramach promocji można w pewnym sensie otrzymać zwrot cash back. Organizator w regulaminie nie podaje jaka jest minimalna kwota zamówienia. Po prostu należy dokonać zakupu wybranych produktów Energizer. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 roku i jest podzielona na 19 etapów PO 50 zwrotów w każdym z nich. Łączna pula voucherów to 1000 sztuk.

W promocji Energizer biorą udział baterie, ładowarki, akumulatorki oraz latarki. Zakup licencjonowanych produktów Energizer nie uprawnia do udziału w promocji. Do wskazanych produktów nie uprawniających do udziału w akcji należą baterie samochodowe / morskie, ładowarki USB i power banki. Dobrze planując udział w tej promocji można zakupić baterie oraz otrzymać voucher przewyższający ich wartość.

Aby otrzymać kupon do Allegro o wartości 25 PLN należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej i wypełnić formularz. Należy podać tam podstawowe dane oraz adres e-mail, na który po weryfikacji zostanie przesłany voucher.

O Energizer

Energizer to amerykańska marka i przedsiębiorstwo produkujące baterie i akumulatory. Bateria alkaliczna, bazująca na tlenku manganu zamiast niebezpiecznego wodorotlenku potasu została wynaleziona i opatentowana w 1959 roku przez Lewisa Urry’ego, pracującego dla firmy Union Carbide, wchodzącej obecnie w skład holdingu Energizer.

Promocja Energizer info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. coś jest nie tak, bo ciągle mam komunikat: 'Cześć, wspaniale, że jesteś. Pula kodów na dziś została wyczerpana, zajrzyj do nas innego dnia (z wyłączeniem soboty i niedzieli). Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji. Zespół Energizer’. I tak już od trzech tygodni…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo