Za darmo

Darmowy list do Mikołaja od Lego

Darmowe klocki Lego

Sezon prezentowy rozpoczyna się w listopadzie. Z pewnością jeśli chodzi o zabawki to jednym z hitów będą klocki Lego. A jeśli o klockach Lego mowa to spieszymy Wam z informacją, że możecie zrobić dziecku super niespodziankę i zdobyć dla niego list do Świętego Mikołaja.

Darmowe gadżety – listy do Mikołaja należy szukać w marketach na stoiskach tematycznych z klockami Lego lub bezpośrednio przy kasach. Tego rodzaju stoiska znaleźć można w popularnych marketach / supermarketach. Potwierdzone sklepy, w których widziano darmowe gadżety – listy do Mikołaja Lego:

  • Auchan
  • Carrefour
  • Smyk
  • Empik

strefa lego darmowe listy do mikołaja

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

stoisko lego listy do mikołaja

Wewnątrz wspomnianego listu do Mikołaja Lego znaleźć można między innymi zestaw naklejek przedstawiające różne serie Lego jak: Lego Duplo, Lego Friends, Lego City, Lego Creator, Lego Technic, Lego Ninjago, Lego Classic, Lego Harry Potter, Lego Minecraft, Lego Super Matio, Lego Speed, Lego Star Wars, Lego Princess, Lego Dreamzz, Lego Marvel.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

LISt DO MIKOLAJA naklejk Strona 2 lego

LISt DO MIKOLAJA naklejk Strona 1 lego

Jak widać ilość naklejek jest całkiem spora i jest to nie lada gratka dla dzieci.

Jeśli z jakiegoś powodu nie udało się Wam zdobyć listu do Mikołaja z naklejkami Lego – umożliwiamy pobranie listu w formie PDF i samodzielnego druku na domowej drukarce. Link do szablonu publikujemy poniżej.

O klockach Lego

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Autorem sukcesu klocków Lego jest Oleg Kirk Christiansen. To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Założył on firmę zabawkarską w 1932 roku w Danii. W początkowych latach istnienia przedsiębiorstwo zajmowało się między innymi produkcją drewnianych zabawek, następnie zabawki stały się jedynym profilem jego działalności. Przełomem okazał się rok 1952, w którym firma opatentowała unikatowy sposób łączenia klocków. Od tamtego czasu klocki Lego stawały się coraz bardziej popularne, najpierw w Danii, potem na całym świecie. Obecnie klocki Lego można kupić w ponad 130 krajach.

Promocja kończy się w piątek 22 grudnia, 2023 .

Darmowy List do Mikołaja Lego info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
8
Lubię to
2
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo