Za darmo

Darmowy lot balonem od Free Now

kupony free now - darmowy przejazd taksówką z free now

Free Now poszło śladem Ubera, który swojego czasu udostępniał darmowe loty helikopterem. Przy czym w przypadku Free Now są to bezpłatne loty… balonem.

Helikopter lepszy niż balon, ale i tak jest spoko. Dzięki najnowszej promocji aplikacji Free Now za darmo polecisz balonem. Jak tego dokonać? Otóż liczba miejsc jest ograniczona. Loty odbywać się będą od 21 do 23 lipca 2022 r.

Minusem oferty jest niestety to, że można polecieć tylko w 1 miejscu. Loty będą odbywać się w Warszawie, na błoniach stadionu PGE Narodowy. Darmowe loty balonowe będą odbywać się na wysokości 60 metrów nad ziemią i będzie to doskonała okazja, by podziwiać zachód słońca z widokiem na panoramę miasta i przyjrzeć się stolicy z niecodziennej, nowej perspektywy – z lotu ptaka.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Zobacz także: zarejestruj się we Free Now i odbierz 15 PLN zniżki na pierwszy przejazd

Warszawa to kolejne miasto w Europie, do którego przyleciał słynny balon Free Now. Wcześniej akcja z darmowym lotem odbywała się w Mediolanie i Dublinie. A kolejne loty zaplanowane są w Londynie, Hamburgu i Lizbonie.

Jak można przeczytać na stronie Free Now: Już teraz w 170 miastach Europy oprócz przejazdów z kierowcą oferujemy wszelkie opcje mikromobilności i carsharing. Naszą misją jest przekonywanie o multimodalnym korzystaniu z transportu, a co za tym idzie – ograniczenie liczby aut prywatnych na ulicach miast. Udostępniamy dziś darmowy lot balonem w Warszawie jako wyraz naszych starań, aby mieszkańcy dostrzegali, jak wiele opcji transportowych oferują ich miasta. Przy okazji chcemy zapewnić naszym użytkownikom nietypową atrakcję, dzięki której mają możliwość podziwiania piękna Warszawy z lotu… Free Now.

Aby zarezerwować darmowy lot balonowy należy mieć zainstalowaną aplikację aplikację Free Now i być zalogowanym na swoim koncie. Jeśli jeszcze nie macie swojego konta Free Now warto się zarejestrować by móc w przyszłości korzystać z taksówek tej firmy w największych miastach w Polsce. Dla nowych klientów Free Now, którzy zarejestrują się z dedykowanego linka oferuje 15 PLN rabatu zniżki na pierwszy przyjazd.

Po zalogowaniu do aplikacji powinien wyświetlić się komunikat z opcją wyboru przelotu (należy wskazać dzień i godzinę lotu). Potwierdzenie i szczegóły odbioru darmowego lotu balonem Free Now zostaną przesłane na adres e-mail użytkownika.

O Free Now

Free Now jest usługą mobilności miejskiej. Oferuje tanie przejazdy taksówkami w największych miastach Polski. Jest to pierwsza na świecie aplikacja bezpośrednio łącząca pasażera z kierowcą taksówki dostępnym w pobliżu, która umożliwia płatność mobilną za kurs.

Kupon 15 PLN na start Free Now info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo