PromocjeZa darmo

Darmowy miś od Nivea

darmowy skarb od rossmann

DYSKUSJA

Nivea wspólnie z siecią drogerii Rossmann wystartowały z szybką akcją rozdawania zabawek dla najmłodszych dzieci. Jak skorzystać z promocji i otrzymać 1 z dostępnych zabawek?

Akcja rozdawania darmowych zabawek została zorganizowana wspólnie z siecią drogerii Rossmann oraz firmą kosmetyczną Nivea. W ramach promocji każda osoba, która zakupi przynajmniej 2 kosmetyki Nivea Baby dla swojego maluszka w drogeriach Rossmann otrzyma darmowy gadżet – misia zabawkę dla dziecka.

Promocja trwa do 31 maja 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Osoby, które spełnią warunki promocji będą mogły odebrać gratis bezpośrednio przy kasie, podczas finalizacji zamówienia.

Miś Nivea to znana zabawka, którą można było już wcześniej zdobyć przy okazji innych promocji organizowanych w różnych sieciach sprzedaży np. marketach czy drogeriach. Tego rodzaju promocje organizowane były w ostatnich latach kilkakrotnie.

Wygląd gadżetu od Nivea:

gadżety nivea - miś za zakup nivea baby gratis

O kosmetykach Nivea

Pierwszy kosmetyk Nivea powstał w Niemczech w 1911 roku. Od tamtego czasu Nivea jest marką, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ludzie ufają produktom Nivea bardziej niż jakiejkolwiek innej marce produktów do pielęgnacji skóry. W roku 2001 Nivea obchodziła 90-lecie swojego istnienia. Obecnie Nivea posiada w ofercie bogate portfolio produktów do pielęgnacja ciała. Zarówno dla kobiet, dzieci i mężczyzn.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje