Za darmo

Darmowy napój energetyczny Level Up za każde zakupy w Żabka

promocja w sklepach Żabka

DYSKUSJA

Niedawno informowaliśmy o promocji z darmowym Pepsi / Lipton w Żabce. Tym razem osoby regularnie robiące zakupy w Żabce mogą odebrać przy tej okazji darmowy napój Level Up.

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników programu lojalnościowego Żappka, którzy posiadają zainstalowaną dedykowaną aplikację Żabki na swoim smartfonie oraz robią regularne zakupy w Żabce.

Napoje Level Up to seria wyjątkowych napojów dostępnych w sklepach Żabka. LevelUp to napoje energetyzujące z dodatkiem kofeiny i tauryny, które zostały wzbogacone witaminami B6 i B12. Wyróżniają je doskonałe smaki – klasyczny, mohito czy żurawina. Wybierz spośród puszek o pojemności 250 ml lub 500 ml. Według producenta – LevelUp szybko postawi Cię na nogi.

W promocji Żabki i Level Up udział biorą wszystkie 4 smaki napojów energetycznych Level Up w puszkach o pojemności 250 ml. Z promocji można skorzystać wyłącznie podczas zakupów w Żabka Nano lub Żappka Store. Promocja trwa do 9 października 2022 r. Należy aktywować odpowiedni kupon w aplikacji Żappka. Kupon odnawia się automatycznie po każdych zakupach.

Uwaga: Promocja łączy się z promocją na darmowe Pepsi / Lipton.

Minusem akcji jest to, że Żabki Nano i Store dostępne są w bardzo ograniczonej liczbie miast m.in. Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa i Trójmiasto.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

Darmowe napoje energetyczne Level Up info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo