Za darmo

Darmowy napój Mountain Dew od Żabka – odbierz za 1 żappsa

mountain dew

DYSKUSJA

Żabka lubi w darmoszkę. A my lubimy darmoszkę. Jak się okazuje – korzystając z najnowszej okazji w Żabce można zgarnąć darmowy napój Mountain Dew.

Mountain Dew – słów kilka

Mountain Dew to moim zdaniem najlepszy napój gazowany od koncernu Pepsico. Bije on wszystkie inne twory tego producenta oraz te od Coca Cola. W Polsce co prawda mamy ograniczoną liczbę smaków, ale chociażby w USA fanów tego napoju również nie brakuje i mają do dyspozycji jeszcze inne dodatkowe warianty. Nie tylko w kolorze neonowej zieleni.

Mountain Dew to popularny napój gazowany o cytrynowym smaku, jedyny w swoim rodzaju skład i neonowy zielony kolor o wyrazistym smak, który maksymalnie podkręca emocje. Produkowany jest przez koncern Pepsico, a w Polsce napój pojawił się w sprzedaży w 2002 roku.

darmowa puszka mountain dew

Puszka napoju Mountain Dew, którą można odebrać w Żabce

Odbierz swoje Mountain Dew za darmo

Wracając do samej promocji to trwa ona do 21 maja 2024 roku. Aby wziąć w niej udział należy przede wszystkim spełnić kilka warunków. Na początek należy posiadać w pobliżu sklep Żabka (chociaż biorąc pod uwagę, że w Polsce jest obecnie 10 018 Żabek to chyba nie powinno to być problemem). Należy również posiadać aplikację Żabki z przynajmniej jednym żappsem potrzebnym do odebrania napoju Mountain Dew.

mountain dew za darmo puszka

Mountain Dew za 1 żappsa – zasady promocji

Aby odebrać darmowy napój Mountain Dew należy aktywować kupon dostępny w aplikacji. Tu niestety mogą nastąpić pewne komplikacje. Po pierwsze liczba kuponów na darmowy napój gazowany jest limitowana i ograniczona (niestety Żabka nie podaje ile jest dokładnie tych kuponów – mam wrażenie że monitorują oni to jak bardzo klienci korzystają z tej promocji i w miarę potrzeb sterują samą promocją).

Drugą komplikacją jest to, że nie wszyscy widzą kupon na darmowego Mountain Dew. Z 4 dostępnych kont mieliśmy tylko 1 kupon. Można więc założyć, że szanse na otrzymanie Mountain Dew za 1 żappsa to ok. 20-25%.

Jeśli już macie takie szczęście i należycie do wybranych przez Żabkę, to dzięki aktywacji możecie odebrać za darmo puszkę Mountain Dew o pojemności 500 ml. Regularna cena takiego napoju w sklepie to ok. 6,5 PLN.

Promocja kończy się w wtorek 21 maja, 2024 .

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo