Za darmo

Darmowy obiad dla dzieci w Ikea

darmowy obiad kawa ikea

DYSKUSJA

Ikea to nie tylko meble i wyposażenie wnętrz. To także restauracje. I to dość smaczne. Dzięki najnowszej promocji Ikea najmniejsi milusińscy mają szansę zjeść obiad za przysłowiową złotówkę.

Okazja z darmowym obiadem dla dziecka trwa do 31 sierpnia 2024 r. W jej ramach klienci legitymujący się podczas zakupów / wizyty w restauracji kartą Ikea Family lub Ikea Business Network mogą zamówić dla swojej pociechy obiad w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – za 1 PLN.

Do wyboru są następujące dania z oferty restauracyjnej Ikea:

Klopsiki mięsne z dodatkami

Szwedzka uczta, którą pokochają maluchy! Cztery sztuki naszych klasycznych klopsików, a do tego delikatne puree ziemniaczane, zielony groszek oraz borówka.

Cena regularna: 9 PLN

Klopsiki roślinne z dodatkami

Nasze klasyczne danie w wydaniu wegańskim. Cztery sztuki klopsików warzywnych, a do tego delikatne puree ziemniaczane, sos pieczeniowy, zielony groszek oraz borówka.

Cena regularna: 9 PLN

Klopsiki warzywne z dodatkami

Pyszny i pełnowartościowy obiad dla najmłodszych? Cztery sztuki klopsików wegetariańskich, a do tego kuskus z grillowanymi warzywami i ragout pomidorowo-szpiankowe.

Cena regularna: 9 PLN

darmowy obiad dla dziecka w ikea

Zobacz także: z kartą Ikea Family darmowa kawa lub herbata podczas zakupów.

Aby skorzystać z oferty 1 PLN za danie dla dziecka należy podczas zamawiania posiłku zamówić także jedno danie ciepłe z oferty regularnej restauracji Ikea, z wyłączeniem zup i dodatków do dań. Podczas zakupu należy okazać kartę Ikea Family. Co ważne każdy klient może skorzystać z promocji wielokrotnie, w okresie jej trwania. Na jednym paragonie można zamówić maksymalnie 4 dania dziecięce (po 1 daniu na każde obecne w restauracji dziecko).

Łącząc danie dla dziecka oraz danie dla dorosłego przy kasie zapłacić można za 2 pełnowartościowe posiłki ok. 20 PLN. Czy się opłaca – zdecydowanie tak!

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Jak odebrać darmowy obiad dla dziecka w Ikea?

  1. Wybierz minimum jedno danie główne z oferty Restauracji IKEA.
  2. Wybierz danie dla dziecka z klopsikami spośród trzech dostępnych opcji.
  3. Podejdź do kasy w Restauracji wraz z pociechą i zamów wybrane dania, a za obiad dla dziecka zapłacisz tylko 1 PLN. Aktywuj podczas transakcji kartę Ikea Family.

Jak otrzymać kartę Ikea Family?

Aby przystąpić do programu Ikea Family wystarczy wypełnić formularz na specjalnej stronie poświęconej klubowi, podać swoje dane adresowe i lokalizację najbliższego sklepu. Formularz wymaga również określenie swoich preferencji tj. podanie czy planujemy w domu jakichś remont.

Po potwierdzeniu rejestracji można odebrać plastikową kartę za darmo w jednym z kiosków na terenie sklepu. Można również zainstalować w telefonie aplikację, w której po wprowadzeniu numeru karty otrzymujemy status pełnoprawnego członka społeczności Ikea Family.

Promocja kończy się w czwartek 1 sierpnia, 2024 .

Darmowy obiad dla dziecka w IKEA info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
6
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo