Za darmo

Darmowy obiad w restauracjach Ikea

sklepy ikea promocja

DYSKUSJA

Ikea po udanej akcji z Paczkomatami tym razem rozdaje kupony na darmowe obiady w swoich restauracjach. Jak je zdobyć i zjeść coś za free? O tym w dalszej części wpisu.

Restauracje Ikea są specyficzne – zawsze ulokowane tak, by podczas zakupu każdy mógł się posilić bez konieczności wychodzenia z budynku sklepu. Dodatkowo oferują sporo udogodnień i ciekawych potraw skandynawskich, które na stałe wpisały się do popkultury.

Według danych Ikea, w ubiegłym roku z oferty restauracyjnej skorzystało 680 milionów klientów, co czyni Ikeę jednym z największych restauratorów na świecie. Jednocześnie szwedzki gigant już od kilku lat dwoi się i troi, by zmniejszyć swój wpływ na środowisko i osiągnąć klimatyczną neutralność najszybciej jak to możliwe.

Co ciekawe – Ikea już w 2020 roku ogłosiła, że coraz więcej potraw w ich restauracjach będzie wegetariańskich i zamierza radykalnie ograniczać ilość oferowanego mięsa w menu swoich restauracji.

Jeśli chcecie skorzystać w najbliższym czasie z restauracji Ikea, to jest ku temu ciekawa sposobność – Ikea oferuje kupon o wartości 20 PLN, który można zrealizować na zamówienie od 21 PLN. Kupon ważny jest do 31 stycznia 2021 r. Promocja obowiązuje w tej formie obecnie w Ikea Poznań i Ikea Bydgoszcz.

Kupon dostępny jest wyłącznie dla klubowiczów Ikea Family, którzy aktywnie robią zakupy w Ikea. Zgodnie z regulaminem promocji kupon otrzymuje się na zakupy w Ikea po zamówienia dań w restauracji Ikea za minimum 20 PLN (bon wówczas będzie można wykorzystać na zakupy od 3 do 31 stycznia 2022 r w Poznaniu i 28 lutego 2022 w Bydgoszczy).

Jeśli jednak nie otrzymaliście kodu od Ikea – nic straconego. Jak się okazuje kupon jest wielokrotnego użytku i skanując przy kasie poniższy kod QR możecie również skorzystać z promocji (kupon Ikea nie jest przypięty do karty Ikea Family).

 

Sprawdź kupony Ikea info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Bullshit, kod nie działa. Dziś była w Ikea Łódź, dowiedziałam się jedynie gorzkie ,,kod już został wykorzystany”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo