Za darmo

Darmowy odblaskowy gadżet od PZU

darmowa paczka dla dziecka od PZU

DYSKUSJA

Rozpoczął się rok szkolny. Wrzesień to także już krótsze dni i dłuższe noce. A to często oznacza nocne powroty do domu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pieszych na drodze czasopismo „W sieci” oraz PZU rozdają darmowe gadżety z odblaskiem.

PZU od lat angażuje się w przedsięwzięcia społeczne, które podnoszą świadomość w kwestiach bezpieczeństwa. Tegoroczna akcja PZU ma na celu poprawę bezpieczeństwa i widoczności najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

gadżety gratis od pzu - niestraszki

Gadżet nazywa się „Niestraszek”. Cała akcja jest sponsorowana przez PZU, a sam darmowy gadżet jest odblaskowy. Dodatkowo posiada dodatkową funkcję z pulsującym i ciagłym światłem, które zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na drodze. Jednym słowem Niestraszek to bohater, który łączy temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym z bajkowym światem, do którego dzieci tak chętnie się przenoszą.

Taki właśnie gadżet dla dziecka można znaleźć w najnowszym wrześniowym wydaniu czasopisma „W sieci”. Koszt zakupu gazety w kiosku 6,90 PLN.

Test gadżetu oraz wypowiedź ambasadora akcji – Marina Mazura:

Darmowe gadżety Niestraszki dla całej klasy

Dodatkowo równolegle prowadzona jest akcja z Niestraszkami w szkołach. Każda klasa od 1 do 3 klasy podstawowej ma otrzymać od PZU gadżety. Łączna pula darmowych gadżetow dla dzieci to aż 1,6 mln odblasków, które rozdane mają zostać wszystkim uczniom szkół podstawowych. Przygotowane zostały również specjalne materiały edukacyjne. Opracowane zostały w przyjaznej formie, aby jak najlepiej pomóc dzieciom zrozumieć istotne zasady bezpieczeństwa na drodze.

Gratisowe odblaski Niestraszki dla dzieci info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
2
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Jak można zdobyć takie odblaski dla klasy??

    1. @Barbara wszystko jest opisane w treści. Na dole masz link.

  2. A czy dzieci z oddziałów zerówkowych przy szkole podstawowej też mogą otrzymać ?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo