Za darmo

Darmowy olej do konserwacji Walther Pro 35 ml od Hobby4Men

darmowy olej do smarowania od hobby4men

DYSKUSJA

Znany sklep z militariami rozpoczął ciekawą akcję promocyjną, w której można otrzymać darmowy olej Walther Pro.

Olej Walther Pro Universal Gun Care, który można otrzymać za darmo to seria wysokiej jakości preparatów konserwujących dedykowanych do pistoletów i karabinków wiatrówkowych. Olej znajduje również swoje praktyczne zastosowanie w codziennych sytuacjach, w których potrzebuje się delikatnego preparatu np. napraw i konserwacji sprzętu domowego, majsterkowania w warsztacie oraz wszelkiego typu reperacji i renowacji auta, roweru lub motocykla.

Olej Walther Pro ma wiele właściwości, a jego największą zaletą jest to, że chroni przed korozją, wodą i wilgocią. Olej świetnie sprawdza się jako środek smarujący i odrdzewiający.

darmowy olej do smarowania Walther Pro

Darmowy olej rozdawany jest w pojemnościach 35 ml. Butelka oleju jest pod ciśnieniem i olej dozowany jest w sprayu.

Liczba bezpłatnych olejów Walther to 1000 sztuk. Okazja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Aby otrzymać darmowy olej Walther Pro należy przejść na dedykowaną podstronę, wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię oraz adres e-mail. Na wskazaną skrzynkę e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem do akceptacji udziału w akcji i zapisania się do newslettera. Otrzymaną wiadomość najlepiej wydrukować i udać się z nią do jednego ze sklepów stacjonarnych Hooby4Men.

Sklepy Hobby4Men rozmieszczone są w całej Polsce. Znaleźć je można w Częstochowie, Warszawie, Kielcach, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Gliwicach.

Odbierz bezpłatny olej Walther Pro info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. dzięki za cynk, darmowy olejek do wiatrówki dziś odebrałem :)

    1. @Robert Ooo… Miłego smarowania. :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo