PromocjeZa darmo

Darmowy olej rzepakowy Vita D’or w Lidl [promocja cash back]

promocje w lidl

DYSKUSJA

Lidl kolejny raz zaskakuje – po darmowym maśle i mleku Pilos, Lidl rozdaje darmowe oleje rzepakowe.

To jak ciekawa jest ta promocja, świadczy chociażby fakt, że w 2022 roku cena oleju zdrożała co najmniej o 100%. Biorąc pod uwagę ten fakt, można sądzić że promocja będzie cieszyć się bardzo dużą popularnością.

Olej, który można otrzymać od Lidl praktycznie za darmo to olej rzepakowy Vita D’or 1 litr. Cena takiego oleju w dyskoncie Lidl kosztuje 9,99 PLN.

darmowy olej rzepakowy w lidl

Olej Vita D’or idealnie nadaje się do przygotowania sosów sałatkowych, dipów i dressingów, a także do gotowania, smażenia i pieczenia. Jego neutralny smak podkreśla indywidualny aromat potraw. Olej rzepakowy zawiera źródło OMEGA-3 i witaminę E.

Promocja trwa do 14 września 2022 r. W ramach promocji można skorzystać tylko raz. Podczas zakupów należy aktywować przy kasie aplikację Lidl Plus. Więcej o samym programie lojalnościowym Lidl Plus piszemy w naszym poradniku.

Promocja cash back z darmowym olejem ma formułę znaną z wcześniejszych promocji tego typu w Lidl czy Biedronka.

W ramach promocji cash back i spełniając wszystkie warunki (aktywacja aplikacji, zakup promocyjnego produktu) voucher na kolejne zakupy o wartości 9,99 PLN (wartość oleju rzepakowego). Voucher należy wykorzystać do 17 września 2022 r. przy zakupach za minimum 79 PLN.

Kupon powinien wygenerować się automatycznie po sfinalizowaniu zakupu w kasie Lidl. Kupon pojawia się w aplikacji Lidl Plus.

Darmowy olej w Lidl info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje