PromocjeZa darmo

Darmowy pakiet internetu od Plush

Darmowe gadżety Plush

DYSKUSJA

Plush przygotował na wakacje promocję dla swoich Klientów. W jej ramach można otrzymać darmowy pakiet internetu. To miła niespodzianka. Szczególnie, że od czasu do czasu Plush rozpieszcza swoich Klientów także darmowymi gadżetami.

Klienci sieci partnerskiej Plusa o nazwie Plush mogą w wakacje skorzystać z darmowego pakietu internetu o wielkości 80 GB. To spore udogodnienie, gdyż nie będzie trzeba szukać dostępu do WIFI za każdym razem, gdy będzie chciało się skorzystać z internetu.

Okazja wystartowała przed świętami wielkanocnymi, A mimo wszystko w obecnych czasach mieć telefon ze sobą i mieć stały kontakt z bliskimi. W związku z tym zapotrzebowanie na Internet jest wówczas dość duże. Wychodząc na przeciw warto skorzystać z promocji Plush i aktywować pakiet darmowego internetu. Można otrzymać nawet 80 GB. A aktywacja jest bardzo prosta – wystarczy aktywować odpowiednią aplikację w aplikacji Plush.

Pakiet ważny jest przez 90 dni. To spora wygoda, bo nie trzeba pamiętać o tym.

Aby aktywować pakiet dający 80 GB internetu za darmo w sieci Plush, należy przejść do aplikacji Plush i aktywować odpowiednią promocję w ofertach.

Promocja obowiązuje do 12 stycznia 2022 r.

Uwaga: pakiet darmowego internetu od Plush działa tylko na terenie Polski. W roamingu nie będzie aktywny.

O sieci Plush

Plush na kartę to marka Plus GSM, która swoją ofertą skierowana jest do młodszej części użytkowników telefonów. Wytarowała w Polsce dokładnie 9 września 2014 roku i do tej pory przebojem zdobywa nowych klientów. Wyróżnia się dość niestandardową formą komunikacji z klientami. Reklamy są lekkie i przyjemne w odbiorze. Ich głównym bohaterem jest miś – tytułowy Plush.

Darmowy internet od Plush info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Moja siec jest super

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje