PromocjeZa darmo

Darmowy papier toaletowy Floralys od Lidl [promocja cash back]

promocje w lidl

DYSKUSJA

W Lidl kolejna promocja cash back – tym razem można odebrać darmowy papiero toaletowy Floralys.

Zasady promocji cash back w aktualnej akcji Lidla są takie same jak w przypadku darmowych jajek, darmowego mleka, darmowego oleju czy masła. W aktualnej edycji można odebrać za darmo w Lidlu papier toaletowy Floralys Komfort nieperfumowany w ilości 10 rolek. Floralys Komfort posiada 150 listków i 3 warstwy. Występuje w wielu bigpackach, ale w promocji należy zakupić ten o wielkości 10 rolek.

darmowy papier toaletowy lidl

Koszt 10 rolek papieru toaletowego Floralys Komfort to 16,99 PLN. Kupując go w Lidlu do 21 września 2022 można otrzymać go za darmo. Skanując kartę Lidl Plus (poradnik co daje nam program lojalnościowy Lidl znajdziecie tutaj) otrzymuje się bon zakupowy o wartości papieru toaletowego (16,99 PLN) do wykorzystania do 24 września 2022.

Bon można zrealizować nawet w tym samym dniu. Powinien w ciągu kilku minut przypisać się do naszego konta w aplikacji po sfinalizowaniu zakupu. Przed wykorzystaniem należy go aktywować. Voucher należy zrealizować przy zakupach za minimum 79 PLN.

Darmowy papier toaletowy Lidl info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje