Cash back

Darmowy pieczony kurczak od Drosed [promocja Cash Back]

Promocja na kurczaki i dania Drosed

DYSKUSJA

Do 9 czerwca 2024 r. można brać udział w promocji cash back marki Drosed. W ramach akcji można otrzymać zwrot za zakup jednego z promocyjnych produktów. To już kolejna edycja tej promocji cash back.

W promocji cash back biorą udział następujące warianty produktu Smakowite Kąski Skrzydełka Pieczone lub Fileciki Pieczone:

 • Filety z piersi kurczaka łagodne Drosed
 • Kebab pieczony z kurczaka Drosed
 • Nuggetsy z piersi kurczak z chowu bez antybiotyków Drosed
 • Nuggetsy z piersi kurczaka klasyczne Drosed
 • Nuggetsy z piersi kurczaka z papryką w panierce z ziarnami Drosed
 • Nuggetsy z piersi kurczaka z serem Drosed
 • Polędwiczki z piersi kurczaka łagodne Drosed
 • Polędwiczki z piersi kurczaka pikantne Drosed
 • Popsy w tempurze Drosed
 • Skrzydełka pieczone w marynacie czosnek & zioła Drosed
 • Skrzydełka pieczone w marynacie ketchup Drosed
 • Skrzydełka pieczone w marynacie klasycznej Drosed
 • Skrzydełka pieczone w marynacie słodkie chili Drosed
 • Skrzydełka z kurczaka pikantne Drosed

Jak zapewnia producent, dania z serii Smakowite Kąski nie posiadają konserwantów, dodatków tłuszczowych i pieczone są w naturalny sposób.

Jeśli zatem lubicie tego rodzaju przekąski i gotowe dania oraz chcielibyście przetestować 1 z 22 dostępnych wariantów kurczaka, to jest ku temu okazja. Wystarczy zakupić wybrany produkt marki Drosed w sklepie, zachować paragon i zarejestrować go na stronie promocji.

Pula do zwrotów promocyjnych wynosi 40 000 PLN. Maksymalny zwrot to 16 PLN. Ilościowa pula wszystkich zwrotów to 2 500 sztuk.Promocja Drosed trwa do 9 czerwca 2024 r.

Aby wziąć udział w promocji cash back i przetestować za darmo wybrany wariant kurczaka Drosed, należy zakupić w dowolnym sklepie promocyjne opakowanie Drosed, zachować paragon i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. Promocja ma charakter promocja – satysfakcja gwarantowana, a więc musicie być „niezadowoleni” ze swojego zakupu.

Zwrot cash back realizowany jest za pośrednictwem Blik lub przelewu bankowego. W promocji cash back Drosed można wziąć udział tylko raz.

O firmie Drosed

Drosed to polski producent żywności, który działa od 1957 roku. Siedziba mieści się w Siedlcach. Drosed specjalizuje się w przetwórstwie drobiu. W portfolio firmy znajdują się także takie marki jak Podlaski i Zagrodowy.

Promocja kończy się w niedziela 9 czerwca, 2024 .

Promocja cash back Drosed info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. Jak mam być niezadowolona, to po co kupować.

 2. Gdzie jest ta strona Drosed? Po wejściu w ten link/ikonkę nie ma nic. Jest tylko Error i jakieś dziwne literki,cyferki,znaki itp.

  1. @L na dole znajduje przycisk z przekierowaniem.

  2. @Piotr Kowalski Ok.Wiedziałem o co chodzi. Tylko, że wtedy tego dnia wchodząc w ten przycisk z przekierowaniem nie było żadnej strony, nie było nic. Był tylko napis Error i mnóstwo literek i dziwnych znaków, symboli.Dopiero na drugi dzień strona Drosed działała poprawnie.I teraz również działa.
   Pozdrawiam

 3. Gdzie kupiliście?

  1. narazie widziałem tylko w Stokrotce

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back