Za darmo

Darmowy płyn do czyszczenia zmywarki od Finish

darmowe kapsułki do zmywarki od finish

DYSKUSJA

Finish znów rekrutuje do testów swoich produktów – tym razem można otrzymać całkowicie za darmo płyn do czyszczenia zmywarki.

O swoją zmywarkę warto zadbać tak jak ona dba o nasze naczynia podczas zmywania. Dzień po dniu podczas jej intensywnej pracy tłuszcz i kamień zbierają się w ukrytych częściach: filtrach, ramionach spryskiwaczy, a nawet w rurach. Producent płyni zapewnia, że zmywarka działa w pełni wydajnie jeżeli przynajmniej raz w miesiącu stosuje się płyn do czyszczenia zmywarki, który dzięki swojej dwuwarstwowej formule usuwa wszystkie niechciane zabrudzenia. Warstwa żółta zwalcza tłuszcz i pozostawia świeży cytrynowy zapach, zaś przezroczysta usuwa osady wapienne utrudniające pracę zmywarki. Według Finish płyn likwiduje tłuszcz i inne nieczystości, poprawia działanie zmywarki, usuwa osady z kamienia, czyści ukryte części zmywarki oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Płyn do czyszczenia zmywarki Finish kosztuje w markecie ok. 15 PLN. Pula darmowych zestawów Finish to 200 sztuk. Rekrutacja trwa do 7 sierpnia 2022.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać darmowy płyn do czyszczenia zmywarek należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na podstawie wszystkich zgłoszęń zostanie wybranych 200 osób, które otrzymają darmowe zestawy do przetestowania płynu czyszczącego zmywarki Finish.

O marce Finish

Finish to renomowana marka specjalizująca się w produkcji detergentów do zmywarki, ciesząca się uznaniem konsumentów na całym świecie. Jej innowacyjne formuły skoncentrowane są na skutecznym usuwaniu zabrudzeń, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę naczyń. Długotrwałe zaangażowanie marki w rozwój produktów sprawia, że Finish jest synonimem nie tylko czystości, ale także nowoczesnych rozwiązań dla codziennego użytku w kuchni.

Testowanie Finish info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo