Za darmo

Darmowy płyn do płukania od Lenor [promocja cash back]

darmowe próbki Lenor

DYSKUSJA

Lenor rozpoczął promocję cash back, w której można otrzymać częściowy zwrot za zakup płynów do płukania tkanin.

Płyny do płukania to nowe produkty z serii Lenor Fresh Air Effect. Dzięki najnowszej technologii, Lenor zapewnia najwyższy poziom świeżości, niezależnie od tego, gdzie schnie nasze pranie. To linia superskoncentrowanych płynów do płukania tkanin Lenor Fresh Air Effect, która zachwyci wszystkich członków rodziny świeżością ubrań i naprawdę pozostanie z nami na długo. Produkty z tej linii są również dwukrotnie bardziej skoncentrowany niż inne płyny do płukania tkanin od Lenor, dzięki czemu mniejsza butelka zajmie mniej miejsca w Twojej łazience.

Producent zapewnia na swojej stronie internetowej, że “Nowa, rewolucyjna linia Lenor Fresh Air Effect przeniesie świeżość Twojego prania na wyższy poziom. Od tej pory pranie zawsze będzie pachnieć jak suszone na świeżym powietrzu! Zgłoś się do udziału w projekcie i przekonaj się o tym! W zestawie otrzymasz 3 butelki Lenor Fresh Air w jednym z trzech zapachów – jedną dla Ciebie, dwie dla Twoich znajomych.”

Promocja trwa do 30 września 2021 r. Aby otrzmać zwrot należy zaku Lenor Fresh Air Effect o pojemności 840 ml w dowolnym sklepie i zachować paragon. Następnie należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej w serwisie EverydayMe i podając wszystkie niezbędne dane. Następnie po weryfikacji zostanie przekazany na wskazane konto bankowe cash back za zakup.

Maksymalna kwota zwrotu za zakup Lenor Fresh Air Effect to 5 PLN.

O firmie Procter&Gamble

Procter&Gamble istnieje od 1837 roku, kiedy to dwóch Europejczyków, William Procter i James Gamble, rozpoczęło działalność w amerykańskim Ohio. 175-letnią historię fi rmy wyznaczają innowacje i wyróżniające się, markowe produkty. Obok popularnych proszków do prania, także kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości do domu i artykuły zdrowotne opatrzone znanymi nazwami codziennie ułatwiają nasze życie. Wiele z tych zaufanych produktów, które towarzyszą nam na co dzień dostarcza Procter&Gamble.

Lenor za darmo - promocja cash back info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo