Za darmo

Darmowy płyn do prania Perwoll Renew & Blossom

darmowe płyny do prania od perwoll

DYSKUSJA

Trwa rekrutacja do testowania płynów do prania marki Perwoll. Jak je otrzymać za darmo? O tym piszemy w dalszej części wpisu.

W ramach testowania można o trzymać środek do prania Perwoll Renew & Blossom. Perwoll Renew & Blossom to pierwszy płyn do prania 3w1 o eleganckim zapachu, do prania tkanin ciemnych, kolorowych i jasnych. Płyn nadaje ubraniom przyjemny, elegancki, kwiatowy zapach. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów tkanin i kolorów. Według producenta ubrania zachowają swój kształt oraz będą pięknie pachnieć już po pierwszym praniu.

Rekrutacja do projektu testowania Perwoll trwa do 30 listopada 2021 r. Pula darmowych zestawów Perwoll to 100 sztuk.

Aby otrzymać darmowe płyny do prania Perwoll Renew & Blossom należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Należy w niej podać informacje dot. środków do prania jakie stosuje się w domu oraz w ostatnim kroku podać swoje dane – adres zamieszkania, numer telefonu do wysyłki zestawu.

O marce Perwoll

Perwoll jest marką płynów do prania tkanin czarnych, białych i kolorowych należącą do firmy Henkel. Marka powstała 1954 roku Perwoll to łagodne środki piorące do wszystkich tkanin do odzieży: kolorowej, czarnej i ciemnej, białej, wełnianej i z tkanin delikatnych, sportowej i z tkanin funkcjonalnych. Dodatkowo Perwoll usuwa pojawiające się na tkaninach z włókien celulozowych (bawełna, wiskoza) mikrowłókna (zmechacenia). Dzięki temu można o wiele dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami, które dzięki pielęgnacji w Perwollu cały czas wyglądają jak nowe.

Darmowe płyny do prania Perwoll info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Próbka

  2. od kiedy listopad ma 31 dni?

    1. @Kamila masz rację. Dobre :) Poprawione.

  3. Super chce skorzystać

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo