Za darmo

Darmowy płyn do spryskiwaczy od Profi Auto

darmowy płyn do samochodu od profiauto

ProfiAuto rozdaje darmowe zimowe płyny do spryskiwaczy dla zmotoryzowanych. Jak go otrzymać i jakie zadanie wykonać – o tym w dalszej części wpisu.

ProfiAuto promuje swoje usługi serwisowe, punkty partnerskie oraz aplikację na telefony. Jeśli posiadasz samochód to ta okazja idealnie wpasowuje się w nadchodzący sezon zimowy.

Profi Auto uruchomiło akcję, w której można odebrać gratisowy płyn do spryskiwaczy na zimę. Aby go otrzymać należy zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple Store, zarejestrować się, utworzyć profil samochodu i uzupełnić o niezbędne dane. Poprzez akcję „Płyn za darmo” Profi Auto zachęcić do dbania o swój samochód przez cały rok – nie tylko, gdy się zepsuje.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy płyn do spryskiwaczy można odebrać maksymalnie 6 razy w ciągu trwania akcji. Ale nie częściej niż raz na 1000 przejechanych kilometrów. Kolejny kod na darmowy płyn do spryskiwaczy można wygenerować po odebraniu i zrealizowaniu poprzedniego kuponu.

darmowy zimowy płyn do spryskiwaczy do samochodu od profiauto

Promocja z darmowymi płynami do spryskiwaczy trwa do odwołania, ale nie wcześniej niż do 30 października 2021 r.

Wygenerowany kod na darmowy płyn do spryskiwaczy można odebrać w 1 z 250 punktów w całej Polsce. Ich lista znajduje się na stronie Profi Auto.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Płyn do spryskiwaczy, który można odebrać za darmo jest przeznaczony na sezon zimowy, działa do -21 C i ma objętość 5 litrów.

Aby skorzystać z promocji i odebrać gratis należy:

1. Pobrać aplikację Profi Auto ze sklepu Google Play lub Apple Store.
2. Zarejestrować konto i założyć profil samochodu np. poprzez zeskanowanie QR kodu na dowodzie rejestracyjnym. Wówczas wszystkie dane uzupełnią się automatycznie.
3. Dodać aktualny przegieg pojazdu i przesłać zdjęcie licznika.
4. Przystąpić do akcji i zatwierdzić wszystkie regulaminy.
5. Kupon wygeneruje się automatycznie.
6. Udać się do 1 z 250 punktów, okazać kod i odebrać darmowy płyn do spryskiwaczy.
7. Bezpiecznej drogi.

O Profi Auto

ProfiAuto to ogólnopolska sieć hurtowni motoryzacyjnych, sklepów i serwisów samochodowych, założona w 2009 roku. W sieci ProfiAuto znajdują się największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. W całej Polsce znajduje się ponad 250 punktów partnerskich.

Darmowy płyn ProfiAuto info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo