Za darmo

Darmowy płyn do zmywania od Fairy

próbki za darmo Fairy Lemon płyn do zmywania

DYSKUSJA

Everyday znów uaktywniło się z organizowaniem wszelakich akcji promocyjnych. Tym razem na tapet idą płyny do zmywania marki Fairy, a dokładnie promocja płynu – płynu do zmywania Fairy Lemon.

Obecnie można wziąć udział w testowaniu płynu do zmywania Fairy. W ramach testu można otrzymać za darmo 1 ze 96 opakowań Fairy Extra+ Cytrusy o pojemności 650 ml. W ramach testowania otrzymuje się 1 butelkę Fairy + dodatkowe opakowania kapsułek Fairy Platinum Plus All In One Cytryna.

Według producenta płyn Fairy wystarcza na 3 razy dłużej niż się spodziewasz. Wydajna formuła Fairy łatwo rozpuszcza tłuszcz i pozostawia czyste naczynia, przy niewielkim wysiłku. W końcu płyn Fairy jest wysoce skoncentrowany, więc każda kropla wystarcza na długo i pozwala umyć wiele naczyń. Producent zapewnia, że Fairy skuteczne usuwanie tłustych zabrudzeń oraz obfita, długo utrzymująca się aktywna piana. Płyn doskonale sprawdza się do codziennego zmywania naczyń: od szklanek po garnki i patelnie, Przyjemny zapach, który unosi się nad zlewem podczas zmywania.

Pula darmowych płynów Fairy to 96 sztuk. Cena Fairy w sklepie to ok. 6 PLN. Wartość całego zestawu to ok. 14 PLN.

Aby wziąć udział w darmowym testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spośród najlepszych zgłoszeń, organizator wybierze 96 najlepszych. Osoby te otrzymają całkowicie za darmo płyn Fairy, który będą mogli przetestować. Udział jest bezpłatny i osoby testujące nie ponoszą żadnych kosztów.

Testowanie trwa do 5 maja 2022 r.

O marce Fairy

Fairy to jedna z topowych marek dla gospodarstwa domowego firmy Procter & Gamble. W ofercie Fairy, oprócz płynów do zmywania znajdują się także kapsułki i tabletki do zmywarek, pozwalające nie tylko domyć naczynia na błysk, ale także utrzymywać w czystości urządzenie.

Darmowe testowanie Fairy info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. Człowiek szczesliwy

 2. Poprosze

 3. Witam od wielu lat używam tego płynu jest świetny

 4. poprosiłabym płyn bo codziennie mam tyle garów do zmywania że to się w głowie nie mieści w dodatku że trzeba je myć codziennie, taki płyn fairy zapewniłby mi malutki zapas aby mnie stary nie gonił do mycia garów . pozdrawiam

 5. Poproszę o płyn, ponieważ płyny których do tej pory używałam nie zawsze dają radę z tłustymi zabrudzeniami

 6. Dzień dobry, bardzo proszę o płyn , jest mi niezbędny do codziennego funkcjonowania:) to by było na tyle , miałam 3 z polskiego to piszę krótko zwięźle i na temat.

 7. Używamy tylko płynów do naczyń tej marki . U na jest 9 domowników więc zmywania jest mnóstwo. Z chęcią przestestujemy nowy produkt od Fairy.

 8. Będę bardzo szczęśliwa i zadowolona jeśli otrzymam płyn do naczyń.. Prosze

 9. bede szczesliwa jak otrzymam plyn prosze oniego beatawilczynska spoldzielcza2826200konskie

 10. Z chęcią przetestuję nowy produkt od Fairy.

 11. Poproszę o darmowe próbki

 12. Z chęcią przetestuje nowy płyn

 13. Z chęcią przetestuje nowy plyn

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo