Za darmo

Darmowy płyn micelarny Nivea [promocja cash back[

darmowe kosmetyki nivea

DYSKUSJA

Trwa kolejna akcja z kosmetykami Nivea, w której można zdobyć do testowania darmowy płyn micelarny. Tym razem promocja ma formułę cash back.

Darmowych płynów micelarnych Nivea przygotowano aż 2600 sztuk. Promocja cash back podzielona jest przez Nivea na 13 etapów. Ostatni kończy się 30 grudnia 2022 r.

Aby móc przetestować płyn micelarny Nivea za darmo w promocji cash back należy zakupić w sklepie 1 z następujących kosmetyków Nivea (zakupu można dokonać w dowolnym punkcie)

  • Płyn micelarny NIVEA MicellAIR 5w1 cera wrażliwa i nadwrażliwa o pojemności 400 ml lub 200 ml.
  • Płyn micelarny NIVEA MicellAIR 5w1 cera normalna i mieszana o pojemności 400 ml lub 200 ml.
  • Płyn micelarny NIVEA MicellAIR 5w1 cera sucha o pojemności 400 ml lub 200 ml.

Płyn micelarny Nivea MicellAIR

Płyn Micelarny Nivea MicellAIR dostępny jest w kilku wariantach m.in. do cery wrażliwej i nadwrażliwej, normalnej i mieszanej oraz cery suchej. Kosmetyk zawiera formułę 3w1 z pantenolem i olejkiem z pestek winogron: efektywnie usuwa makijaż, łagodnie i skutecznie oczyszcza, koi i pomaga redukować 3 oznaki cery wrażliwej: zaczerwienienie, napięcie i suchość. Zawiera wegańską formułę bez składników pochodzenia zwierzęcego. Działa w zgodzie z mikrobiomem skóry.

Cena w drogerii to około 20 PLN. Maksymalny zwrot to 30 PLN.

W celu otrzymania zwrotu w promocji cash back Nivea należy zachować dowód zakupu, przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować swój zakup poprzez wypełnienie formularza oraz załączenie skanu / zdjęcia paragonu.

Minusem całej akcji Nivea jest konieczność napisania dlaczego produkt NIE spełnił oczekiwań. Do zgłoszenia należy także załączyć zdjęcia przed i po.

O marce Nivea

Nivea to marka założona przez Paula Beiersdorfa. Od ponad 130 lat Nivea tworzy produkty dla polepszenia zdrowia i urody. Jest autorem pierwszej na świecie stabilnej emulsji kosmetycznej znanej powszechnie jako krem Nivea. W swoim portfolio ma również kosmetyki NIVEA VISAGE Q10 Plus – najlepiej sprzedającą się linię produktów przeciwzmarszczkowych na świecie. NIVEA Polska Sp. z o.o. jest producentem kosmetyków o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz dla wszystkich grup wiekowych. W Polsce Nivea jest jednym z największych przedsiębiorstw kosmetycznych w Polsce.

Nivea promocja cash back info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. poszło :)

  2. Chcialabym wyprobowac

  3. Chciała bym wybrubować kosmetyk Nivea

  4. Chciała bym wybrubować kosmetyk Nivea

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo