Za darmo

Darmowy popcorn od Cinema City

Kupon rabatowy Cinema City

DYSKUSJA

Cinema City tak jak w latach ubiegłych przygotowała dla swoich Klientów specjalną promocję, w której można otrzymać darmowy popcorn. Tak jest i w nowym 2024 roku.

Międzynarodowy Dzień Popcornu przypada na 19 stycznia i to właśnie z tym z świętem związana jest promocja Cinema City z darmowym popcornem. Aby otrzymać kubełek popcornu za darmo należy posiadać zakupioną subskrypcję Cinema City Unimilited, która pozwala na korzystanie z kina bez limitu. Dla wszystkich posiadających taki abonament Cinema City rozesłał kupony na darmowy popcorn w ich kinach.

darmowy popcorn w kinie

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Dołącz już dziś i zyskaj: ponad 200 premier każdego roku, 10% rabatu w barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe, pokazy przedpremierowe tylko dla klubowiczów oraz bezpłatną opcję zakupu biletów online. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub dziecka lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

popcorn

Liczba darmowych kubełków popcornu nie została ograniczona przez regulamin i jest nielimitowana. Aby skorzystać z promocji należy okazać w barze kartę Unlimited. Zakupione pudełko z popcornem zostanie oznaczone przez nas specjalną naklejką „PopcornBezLimitu”. Otrzymany kod na darmowy popcorn można zrealizować do 21 stycznia 2024 r.

O kinach Cinema City

Według Wikipedii Cinema City pierwsze swoje kino otrzyło w 1929 roku w Hajfie w Palestynie. Obecnie Cinema City to największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej. Sieć kin pod szyldem Cinema City prowadzi 99 multipleksów obejmujących łącznie 966 ekrany. W Polsce kina Cinema City prowadzone są w m.in. Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Częstochowie, Touniu, Lublinie, Łodzi czy GOP’ie.

Odbierz darmowy popcorn info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Super fajnie bardzo lubimy z szefem popkorn, i idziemy na listy do m 2. bedzie mozna sie najesc i napic a w cinema jest b dobry popkorn. Trzeba go bedzie pozniej jakos spalic, ale cos wymyslimy na pewno.

  2. Wcale nie jest darmowy jak płacisz za tą kartą lojalnościową

    1. Jest, bo normalnie nie mając abonamentu nie dają takiego gratisu. Choć nie ukrywam w 2020 i 2019 roku była lepsza promocja na darmowy popcorn w Cinema City.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo