Za darmo

Darmowy poradnik dla mam od Bebiko

bebiko próbki za darmo

Bebiko rozpoczęło nową kampanię reklamową, w której można wygrać w konkursie wyjątkową poduszkę La Milou. W konkursie są jednak także nagrody gwarantowane w postaci poradnika dla świeżo upieczonych rodziców.

Wspomniany darmowy poradnik dla rodziców to książka dotyczące niewerbalnych sygnałów niemowląt. Poradnik pozwala rozpoznawać drobne dyskomforty u dzieci.

 

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy poradnik zawiera 23 bogato ilustrowane strony wraz z wysoko merytorycznymi tekstami dotyczącymi diagnostyki niewerbalnych sygnałów jakie daje dziecko.

Zobacz także: zamów darmowe próbki dla dzieci Bebiko, Enfamil, Bebilon, Hipp, Bobovita

Aby otrzymać darmowy e-book od Bebiko i ewentualnie wziąć udział w konkursie należy rozwiązać krzyżówkę. Zawiera ona pytania dotyczące płodu, niemowlęcia oraz jego układu pokarmowego. Pytania są proste, a obok znajdują się podpowiedzi.

Konkurs, jak i cała akcja z nagrodami gwarantowanymi trwa do 12 września 2016 roku.

Podpowiedź: Głównym hasłem krzyżówki jest: BRZUSZEK. Wystarczy uzupełnić hasło by przejść do następnego kroku.

O Bebiko

Bebiko to jeden z wiodących producentów produktów żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Marka należy do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W 2008 roku została uznana za najcenniejszą markę wśród wszystkich polskich marek produktów spożywczych.

Konkurs Bebiko - krzyżówka info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. zrobione. Można od razu wpisać hasło „Brzuszek” i można przejść do kroku dalej. :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo