Za darmo

Darmowy premierowy seans w kinie Helios [Ród smoka]

kino helios tańsze bilety

DYSKUSJA

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o darmowych biletach do Heliosa na seans dla dzieci oraz premierowy pokaz Gry o Tron. Tym razem nowa edycja znanej i cieszącej się dużą popularnością akcji.

Tym razem w ramach promocji kina Helios można udać się do kina za darmo na ostatni finałowy odcinek serialu Ród smoka. Finałowy pokaz dotyczy pierwszego sezonu tego serialu.

Ród Smoka – amerykański serial, produkowany dla HBO, na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, prequel Gry o tron. Serial zadebiutował 22 sierpnia 2022 roku na platformie HBO. Serial opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest „Gra o tron”.

Premierę finałowego odcinka zaplanowano na 24 października 2022 r. o godzinie 20:00. W ramach darmowego seansu w Helios będzie można zobaczyć ostatni odcinek nowego sezonu serialu Ród Smoka. Aby dostać się na premierę i odebrać darmowe bilety należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wypełnić formularz i podać w nim imię, nazwisko, e-mail, datę urodzenia i wybrać kino w swojej miejscowości.

Zaproszenia będzie można odbierać w wybranym przez siebie kinie od 23 października 2022. Bilety do kina są podwójne (dla 2 osób). Liczba miejsc jest ograniczona i o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru w kasie kina.

Uwaga: Fakt rejestracji internetowej i wydrukowania potwierdzenia nie gwarantuje miejsc, gdyż ich ilość jest ograniczona. Decyduje kolejność odbioru biletów w kasie kina.

Uwaga 2: Darmowy seans tylko dla osób z aktywną subskrypcją HBO Max. Organizator zastrzega sobie prawo niewydania biletów osobie, która odmówi weryfikacji tożsamości lub/oraz
odmówi okazania aplikacji HBO Max zainstalowanej na telefonie Uczestnika.

O kinach Helios

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W 2016 r. Helios dysponował 41 kinami. Obecnie sieć kin należy do spółki Agora. W kinach Helios można obejrzeć najnowsze produkcje w 2D i 3D.

Darmowe bilety do kina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Hej,
    w artykule jest nieścisłość. Serial Wikingowie nie jest serialem Netflixa, jest dostępny na tej platformie, ale jest to serial produkowany przez History Channel.

    1. @Adrian dzięki za wyjaśnienie. ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo