Za darmo

Darmowy projekt kuchni od Castorama

castorama

Castorama rozszerza regularnie swoje usługi. Można już kupować online, a teraz także uzyskać projekt kuchni za przysłowiową złotówkę.

Projektowanie online z projektantem to najnowsza usługa Castoramy. Dzięki niej istnieje możliwość wygodnego i bez wychodzenia z domu połączenia się z projektantem za pomocą komunikatora online i wspólnie z nim stworzenia projektu swojej kuchni.

Obecnie trwa promocja i usługa warta 200 PLN dostępna jest za 1 PLN, czyli prawie za darmo. Promocja w darmowym projektem kuchni trwa do 18 kwietnia 2021 r. Warunkiem jest zakup produktów z projektu za minimum 1500 PLN. Koszt projektu zostanie zwrócony po realizacji zakupów.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji na darmowy projekt kuchni należy wybrać dogodny termin i umówić się na pierwszą rozmowę dotyczącą projektowania online. Dostępny jest specjalny kalendarz konsultacji. Następnie należy według instrukcji dokonać zwymiarowania pomieszczenia. Podczas pierwszej rozmowy omówione zostaną oczekiwania i założenia projektu. Razem z konsultantem zostaną sprawdzone wymiary pomieszczenia. Zostanie także umówione kolejne spotkanie na wspólne projektowanie online. W trakcie sesji projektowania zostanie stworzona wymarzona kuchnia od podstaw. Dobierzemy nie tylko meble kuchenne, lecz także m.in. płytki, kolor ścian, oświetlenie, rozmieszczenie instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Co ciekawe, po akceptacji projektu otrzymuje się wiadomość mailową wraz z kompletem materiałów:

  • Wizualizacje nowej kuchni
  • Szkic oraz rzut pomieszczenia
  • Dokładny kosztorys wraz z listą produktów
  • Link umożliwiający szybkie zamówienie wszystkich potrzebnych materiałów

Projekt kuchni za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo