PromocjeZa darmo

Darmowy przejazd taksówką Free Now na szczepienie

kupony free now - darmowy przejazd taksówką z free now

Free Now po raz kolejny zaskakuje. Na początku pandemii koronawirusa oferowali darmowe przejazdy dla służb medycznych. Teraz ta sama korporacja zachęca do szczepień i oferuje darmowy przejazd do placówki medycznej.

Free Now chce pomóc walczyć z pandemią. Chcą być społecznie odpowiedzialny i w atmosferze obowiązujących restrykcji, ale wraz z postępującym procesem szczepienia przeciwko Covid-19, widzą światełko w tunelu. My również dołączamy się do akcji i przekazujemy informacje o tej okazji by nieco zaoszczędzić.

Do końca marca 2021 roku Free Now planuje zwrócić koszty blisko 10 000 przejazdów taksówką w ramach pomocy polskim pasażerom w dojazdach na szczepienie. Z oferty można skorzystać w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Katowice i Łódź.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jak otrzymać zwrot za przejazd na szczepienie od Free Now? Free Now zwraca za przejazd w 2 strony. Maksymalny zwrot to 50 PLN za oba przejazdy, czyli po 25 PLN na przejazd (za dojazd i powrót na szczepienie). Jedna osoba może skorzystać z okazji tylko raz. Pula darmowych przejazdów taksówką to 10 000 sztuk.

Zobacz także: odbierz darmowe przejazdy Free Now. Aktualna promocja.

Aby skorzystać z promocji należy zamówić taksówkę Free Now w aplikacji i wybrać opcję „płać przez aplikację”. Punkt docelowy / odbioru musi być adresem punktu szczepień. Lista punktów publikowana jest w serwisie rządowym Szczepimy Się. Następnie należy po szczepieniu przesłać zgłoszenie na dedykowanej stronie. W formularzu należy dołączyć zdjęcie lub skan dokumentu potwierdzającego wizytę na szczepieniu. Data szczepienia powinna być zgodna z datą przejazdu. Jeśli przejazd był droższy niż 25 PLN, Free Now zwróci maksymalnie 25 PLN.

Promocja ważna jest do 30 marca 2021 r.

Darmowy dojazd na szczepienie info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje