PromocjeZa darmo

Darmowy starter, internet i gadżety od Red Bull

darmowe gadżety red bull - darmowy starter

Trwa akcja promocyjna Red Bull Mobile, w której można zamówić darmowy starter i otrzymać 1 GB internetu za free. To nowa edycja popularnej promocji tego operatora komórkowego.

Starter Red Bull Mobile domyślnie doładowany jest kwotą o wartości 3 PLN i jest ważny od momentu aktywacji przez 10 dni. Okres ważności połączeń przychodzących wynosi aż 70 dni. Kwotę można wydać na dowolne usługi z cennika operatora GSM.

Oferta promocyjna jest ograniczona do wyczerpania puli zestawów promocyjnych, a starter Red Bull Mobile wysyłany jest całkowicie za darmo.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy starter Red Bull Mobile

Natomiast aby otrzymać dodatkowo 1 GB internetu należy aktywować starter do 28 sierpnia. W ciągu 24 godzin od dokonania aktywacji każdy otrzyma możliwość korzystania z pakietu internetu przez 10 dni.

Aby zamówić darmowy starter należy przejść na stronę promocyjną oraz wypełnić formularz zamówienia podając swoje dane adresowe i e-mail. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie informujące o statusie wysyłki.

Zamów darmowy starter Red Bull Mobile

Red Bull Collect – szansa na dodatkowe nagrody

Dodatkowo dołączając do programu lojalnościowego Red Bull Collect można odbierać dodatkowe nagrody np. darmowe bilety do kina, muzyka, dzwonki na telefon, T-Shirty, gadżety Red Bull, czapki, sprzęt sportowy czy doładowania konta. Ich oferta zmienia się wraz z poziomem, na którym znajduje się uczestnik. Wśród nagród gwarantowanych są: dzień bez limitów (kod z jednej puszki Red Bulla to 24 godziny darmowych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich oraz 100 MB Internetu).

Członkostwo w Red Bull Collect polega na zdobywaniu energii. Wchodząc na kolejne poziomy wtajemniczenia korzystasz z nagród i przywilejów. Każdy uczestnik Red Bull MOBILE Collect posiada indywidualne konto z pełną informacją o statusie ilości energii, nagrodach, zbliżających się wydarzeniach

Punkty można zdobywać na różne sposoby m.in. kupując Red Bulla, odwiedzając imprezy, udostępniając wpisy na Facebooku, zapraszając znajomych lub korzystając aktywnie z telefonu działającego w sieci Red Bull Mobile.

Więcej informacji:

Rejestracja w Red Bull MOBILE Collect info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje