Za darmo

Darmowy starter internetu mobilnego od T-mobile

darmowe gadżety od t mobile

DYSKUSJA

Niedawno sieć komórkowa T-mobile rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję rozdawania darmowych pakietów internetu mobilnego. A teraz T-mobile rozpoczął rozdawanie bezpłatnych starterów z internetem mobilnym na kartę.

darmowe gadżety od t mobile

Darmowy starter T-mobile dotyczy taryfy Frii. Posiada na koncie 1 PLN i aktywną usługę 300 MB danych do wykorzystania w kraju.

Darmowy starter T-mobile

W celu zamówienia darmowego startera wystarczy przejść na dedykowaną stronę internetową T-mobile, kliknąć przycisk „Zamów darmowy starter” i wypełnić formularz. Wystarczy podać w nim swoje dane m.in. swoje imię i nazwisko, adres oraz e-mail. Wymagany jest również PESEL, w celu rejestracji karty.

Gratisowe startery T-mobile wysyłane są regularnie w ciągu kilku dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Dostawa jest za pośrednictwem kuriera. Starter zostanie dostarczony kurierem w godz. 9.00 – 17.00 w dni powszednie. Przy odbiorze należy przygotować dowód osobisty lub paszport, aby odebrać przesyłkę. Starter nie wymaga dodatkowej rejestracji. Starter, jak i sama dostawa są całkowicie za darmo.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Zamów darmowy starter T-mobile info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

10 Komentarze

 1. 31.03: brak możliwości zamówienia startera zgodnie z powyższą ofertą.

  1. @blah darmowe startery wróciły. :)

 2. Po przejściu na stronę T-mobile nie ma nic mowy o 20 Gb internetu na 7 dni. Chyba, że źle patrzę.

  1. @Petrus poprawiłem. Starter w obecnej promocji ma 300 mb do wykorzystaniu na terenie kraju.

 3. 300GB czy 300MB?

 4. Klikam zamów starter i nic się nie dzieje

 5. Jak będę mieć starter to będę mieć Internet i rozmowy za darmo ?

 6. cos nie dziala

  1. @Julian promocja zakończona.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo