Za darmo

Darmowy starter internetu w roamingu od T-mobile

darmowe gadżety od t-mobile

Wiele razy pisaliśmy o darmowych starterach Play, Red Bull Mobile, Plusa, Virgin. Ale takiej oferty się nie spodziewaliśmy! I to od T-mobile w edycji limitowanej!

Cała akcja jest dość prosta. Jeśli wyjeżdżacie za granicę w ramach granic Unii Europejskiej np. na wakacje, to możecie otrzymać od T-mobile darmowy starter internetu mobilnego z aktywowanym pakietem mobilnym w roamingu. Oznacza to jednym słowem, że będąc za granicą, będziecie mogli korzystać z darmowego internetu mobilnego bez żadnych opłat.

Darmowy pakiet, który aktywowany jest na starterze to aż 250 MB. Taka pojemność danych w zupełności powinna wystarczyć na przesyłanie kilkunastu zdjęć na Facebooka i pozostanie w kontakcie z najbliższymi przez conajmniej tydzień zagranicznego urlopu.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy pakiet internetu w roamingu ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji karty. Liczba starterów jest ograniczona a cała akcja limitowana. Ma za zadanie promować ofertę internetu w roamingu Travel & Surf UE – Pakiety internetowe w roamingu. Normalnie sieci za aktywację takiego pakietu w roamingu pobierają kilkadziesiąt złotych. W tej okazji internet mamy za free.

Z Internetu mobilnego z darmowym starterem T-mobile można korzystać w telefonie, smartfonie, tablecie i komputerze. Opłaty za transmisję danych nie są naliczane po wyczerpaniu pakietu. Startery domyślnie mają aktywną taryfę Frii. Ważność samego konta to 30 dni. Ważność startera upływa z dniem 30 czerwca 2017 r.

Na starterach w chwili aktywacji znajduje się kwota 1 zł, a ważność na połączenia wychodzące to 30 dni. Pakiet 250 MB transferu aktywuje się w momencie pierwszego skorzystania z transmisji danych w roamingu (w Międzynarodowej Strefie T-Mobile) i obowiązuje przez 14 dni. Status usługi sprawdzić można bezpłatnym kodem *140*251*1# – dane rozliczane są za każde rozpoczęte 100 kB.

Międzynarodowa Strefa T-Mobile obejmuje następujące kraje: Niemcy, Austria, Słowacja, Czechy, Albania, Rumunia, Chorwacja, Grecja, Macedonia, Czarnogóra i Węgry.

Uwaga: Niestety jest pewne ograniczenie – Oferta może być aktywowana do dnia 28 lutego 2017 r. I to chyba największa wada tych starterów.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Darmowy starter T-mobile info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo