Za darmo

Darmowy starter Red Bull Mobile

darmowe gadżety red bull darmowy starter

DYSKUSJA

Red Bull Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Dzięki kilku okolicznościom można obecnie zgarnąć ich startery za darmo.

Jakiś czas temu oferta operatora Red Bull Mobile została wycofana z rynku i Red Bull pracował nad nową ofertą, którą zgodnie z informacjami na stronie www udostępni wkrótce. Jak można się domyśleć oferta Red Bull Mobile już od dawna nie była aktualizowana, przez co stała się wyjątkowo nieatrakcyjna i niekonkurencyjna.

Obecnie dochodzą do nas informacje, że Red Bull Mobile wraca na polski rynek z nową ofertą telefonii komórkowej. I to z dużym przytupem.

Red Bull Mobile chciał zmienić partnera z infrastruktury którego będzie korzystać w przyszłości. I zgodnie z zapowiedziami Play Mobile został zamieniony na T-mobile.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o możliwości zakupu ostatnich dostępnych starterów Red Bull Mobile z aktywacją taryfy Play na kartę 2.1 za przysłowiową złotówkę. Prawie darmowe startery szybko znalazły swoich nabywców, szczególnie że na koncie było 5 PLN.

Szczegóły nowej oferty Red Bull Mobile

Red Bull w nowej ofercie wystartował z przytupem. Zainicjował coś nowego – model subskrypcyjny. A to oznacza, że nie jesteśmy związani żadną długoterminową umową. Wręcz przeciwnie, możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Również płatności, po podpięciu karty, pobierane są automatycznie.

Dostarczać zawsze świetną jakość, bezkonkurencyjne doświadczenia oraz pozytywnie zaskakiwać klientów – takie właśnie cele zawsze stawiamy sobie w T-Mobile. Dlatego bardzo mnie cieszy rozpoczęcie strategicznej współpracy z Red Bull MOBILE – partnerem, dzięki któremu jeszcze większa liczba osób będzie stanie doświadczyć doskonałości technologicznej naszej sieci i to w przemyślanej, dogodnej dla nich formule – mówi Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Za 40 zł miesięcznie zyskasz nieograniczony dostęp do internetu 5G przez pierwsze pół roku. Po tym okresie otrzymasz pakiet 60 GB na każdy miesiąc. Dodatkowo, masz gwarantowane nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y. Aktywacja oferty zajmuje zaledwie kilka minut dzięki opcji eSIM. Wszystkie operacje i ustawienia możesz wykonać w dedykowanej aplikacji, co daje pełną niezależność i minimalny wysiłek. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, ponieważ za pierwszy miesiąc subskrypcji Red Bull MOBILE zapłacisz tylko 1 PLN.

Korzystając z najnowszej oferty Red Bull Mobile liczyć można na:

  • Nielimitowany internet przez 6 miesięcy
  • Nielimitowane rozmowy w kraju i UE
  • Nielimitowane SMSy i MMsy w kraju i UE
  • Aż 8,63 GB danych w ramach roamingu UE

Darmowy starter Red Bull Mobile do energetyka

Obecnie można zgarnąć za darmo starter Red Bull Mobile kupując energetyka Red Bull na stacji Orlen. Koszt takiego Red Bulla to 8 PLN. W gratisie do napoju otrzymuje się za darmo starter.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów starterów promocyjnych na stacjach benzynowych w tym Orlen, kioskach.

darmowy starter red bull mobile

Zamów starter za 1 PLN od Red Bull Mobile

Jeśli nie chcesz kupować Red Bulla – możesz zainwestować 1 PLN i zamówić bezpośrednio na tej stronie starter z kartą SIM. Na stronie należy kliknąć na głównym banerze czerwony przycisk „chce nowy numer” i dokończyć zamówienie. Starter zostanie dostarczony na wskazany adres.

starter red bull mobile za 1 zŁ

Do aktywowania i zarządzania subskrypcją oraz całą ofertą Red Bull Mobile udostępnił dedykowaną aplikację na telefon. Do aktywowania startera wymagane jest podpięcie karty płatniczej.

O sieci komórkowej Red Bull Mobile

Red Bull Mobile to międzynarodowy operator komórkowy. W Polsce działa pod egidą P4 i korzysta z zasięgu sieci Play. Oferta obejmuje zarówno telefony na kartę (prepaid), jak i abonament (postpaid). Telefonia jest ściśle związana z produktem spożywczym, do startera prepaid dołączona jest puszka napoju Red Bull. Twarzą sieci GSM Red Bull Mobile są kierowcy F1 jeżdzący dla zespołu Red Bull.

Zamów starter za 1 PLN info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
5
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo