Za darmo

Darmowy szampan od Cin Cin

darmowe wino musujące od cin cin

DYSKUSJA

Koniec roku to noworoczne świętowane. Z tej okazji Cin Cin zorganizował akcję, w której można otrzymać 1 z 500 darmowych zestawów z szampanem tej marki.

W ramach akcji testowania można otrzymać do sprawdzenia 1 z 2 wariantów szampana:

  • Szampan CIN&CIN BIANCO
  • Szampan bezalkoholowy CIN&CIN FREE

Bezalkoholowy szampan Cin Cin Free to nowość na polskim rynku. To świetna alternatywa na spotkaniu, imprezie czy podczas toastu, jeśli chcesz uniknąć efektu „szumu w głowie” albo za chwilę musisz wrócić do swoich obowiązków. Jego bazą jest wysokiej jakości wino z południa Europy, takie z jakiego produkuje się alkoholowe wina musujące. Potem wino przechodzi proces usuwania alkoholu podczas destylacji próżniowej i w warunkach znacznie obniżonego ciśnienia podgrzewane jest do temperatury 35°C, w której odparowuje wyłącznie alkohol. Pozwala to zachować wszystkie naturalne substancje aromatyczne i nuty smakowe wina.

darmowy szampan cin cin free bezalkoholowy

Pula darmowych zestawów Cin Cin to 500 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 5 grudnia 2021 r. Cena jednego szampana Cin Cin w sklepie to ok. 25 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu darmowych napojów alkoholowych należy być pełnoletnim i przejść na dedykowaną stronę internetową. Po zalogowaniu należy wypełnić ankietę rekrutacyjną i odpowiedzieć na wszystkie pytania otwarte i zamknięte. Na podstawie wszystkich odpowiedzi zostanie wybranych 500 testerów, którzy otrzymają wybrany wariant szampana Cin Cin do przetestowania przy najbliższej okazji.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty produktów oraz ich dostawy pokrywa organizator.

O marce Cin Cin

CIN&CIN to kultowa marka alkoholi uwielbiana przez Polki i Polaków. W skład marki wchodzą niezwykle modne wina musujące, wermuty, napoje alkoholowe oraz gotowe drinki.

Darmowe szampany Cin Cin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Poszukuję wina /szampana bezalkohowego, Nowy rok i Święta blisko, a potem roczek Córci, wino musi być .

  2. Jaka to strona dedykowana jaki jest adres

    1. @Michał link znajduje się na dole wpisu.

  3. […] pisaliśmy o opcji przetestowania szampanów Cin Cin. Tym razem prezentujemy okazję, w której fani mocniejszych trunków będą czuć się […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo