Za darmo

Darmowy tester twardości wody od BWT

tester twardości wody za darmo od bwt

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o darmowych testach wody Brita. Tym razem podobną akcję zorganizowała firma BWT – jedna z wiodących firm produkujących filtry i systemy uzdatniania wody.

Cała akcja wystartowała pod hasłem „Ogólnopolski Test Twardości Wody”. Akcja ma na celu edukację Polaków w zakresie charakterystyki wody jaka płynie w ich kranach oraz z czym się to wiąże.

Dzięki udziałowi w akcji BWT można otrzymać darmowy test, który pozwoli na sprawdzenie twardości wody we własnym kranie / rurociągu. Twardość wody to parametr charakteryzujący ilość rozpuszczonych w niej soli mineralnych, przede wszystkim węglanów i siarczanów wapnia oraz magnezu. Woda twarda zawiera wysokie stężenie tych soli, co może wpływać na działanie urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak kotły, pralki, zmywarki, itp.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Twardość wody w Polsce najczęściej jest mierzona w stopniach twardości, które wyrażane są w niemieckich stopniach twardości (dH). Woda miękka zawiera do 1,5 dH, woda średnio twarda od 1,5 do 2,5 dH, a woda twarda powyżej 2,5 dH. W innych krajach np. w Niemczech może być podawana w 10 stopniowej skali. Według danych ze stron internetowych lokalnych wodociągów w większości miejsc w Polsce przeważa woda średnio twarda i twarda.

Twarda woda może mieć negatywny wpływ na wiele urządzeń gospodarstwa domowego i przemysłowych. Rozpuszczone w wodzie sole mineralne, takie jak wapń i magnez, osadzają się na powierzchniach urządzeń i tworzą tzw. kamień kotłowy, który może prowadzić do różnych problemów jak obniżenie wydajności czy nawet żywotności urządzeń (pralek, bojlerów). Z kolei twarda woda w czajniku może prowadzić do powstawania osadu na jego powierzchni, zwłaszcza na grzałce. Rozpuszczone w wodzie wapń i magnez osadzają się na powierzchni czajnika podczas gotowania wody, tworząc tzw. kamień kotłowy, który jest trudny do usunięcia.

Przykładowy tester twardości wody na bazie pasków:

paskowy tester wody za darmo

W celu poznania charakterystyki swojej wody w kranie należy przeprowadzić prosty test za pomocą testera twardości wody. Można użyć między innymi tego od BWT. Aby go zamówić za darmo należy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zamówienia. Tester jest w formie paskowej.

Formularz wymaga podania podstawowych danych adresowych jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon i adres e-mail. Po przesłaniu formularza i jego weryfikacji, BWT prześle darmowy tester wody pocztą. Pula darmowych testerów wody BWT to 10 000 sztuk. Akcja trwa do wyczerpania zestawów z testerami. Wysyłka powinna nastąpić w ciągu 7 dni.

Gdy otrzymacie tester, pochwalcie się jaki wynik wskazał.

O BWT

BWT to międzynarodowa firma zajmująca się technologiami wody, założona w 1990 roku w Austrii. Działa obecnie w 80 krajach świata. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów do uzdatniania wody dla użytkowników domowych i przemysłowych. BWT oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z wodą, w tym systemy filtracyjne, miękkie wody, odwróconą osmozę, systemy do uzdatniania wody pitnej, systemy do ochrony rur przed zanieczyszczeniami, systemy do uzdatniania wody basenowej, jak również usługi serwisowe i przeglądy.

Promocja kończy się w poniedziałek 13 listopada, 2023 .

Test twardości wody BWT za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo