Za darmo

Darmowy tester wody od Czysta Kropla

darmowy tester wody od czysta kropla

DYSKUSJA

Swojego czasu darmowe testery wody rozdawała Brita. Tym razem taki tester można otrzymać za free w ramach akcji zorganizowanej przez Czysta Kropla.

Jeśli masz problem z domową wodą, nie wiesz jaka jest jej twardość lub chcesz sprawdzić jakość swojej wody to taki tester jest jak najbardziej potrzebny.

darmowy tester wody czysta kropla

Tester, który otrzymuje się w ramach akcji pozwala na określenie twardości wody w domowym kranie. Jest to tester paskowy, który informuje o twardości wody za pomocą zmieniających kolor kwadracików. Wynik dostępny jest niemal natychmiast w ciągu 60 sekund.

W ramach akcji w przesyłce znajdują się dwa testery, ulotkę z instrukcją oraz kod rabatowy na wszystkie produkty spod marki Czysta Kropla.

Aby otrzymać darmowy tester wody należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „Odbieram tester”. Następnie wybrać najtańszą formę przesyłki i zrealizować zamówienie poprzez wypełnienie formularza podając swoje dane adresowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon i adres e-mail.

Uwaga: sam tester jest darmowy. Natomiast należy opłacić wysyłkę listem poleconym przez Pocztę Polską o wartości 3,99 PLN.

Darmowy tester wody info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Chętnie wypróbuję nowy produkt.

  2. Zamówiłam tester. Dostałam informację że do mnie dotarł A wcale nie dotarł. Interweniowałam w tej sprawie bez skutecznie. Niby mieli wyjaśnić sprawę ale nie dostałam żadnej informacji. Do tej pory nie dotarł (od 21 lipca 2022 ). Dałam sobie już z tym spokój. Nie polecam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo