Za darmo

Pierwszy dzień wiosny z Orange – pakiet Internetu ,rozmów i SMSów za darmo

za darmo od orange

DYSKUSJA

Orange przygotował promocję w formie darmowego pakietu internetu, rozmów i smsów o wielkości 5 GB. To wszystko z okazji pierwszy dzień wiosny!

Okazja z wiosennym pakietem od Orange dedykowana jest dla posiadaczy taryf Orange Free. Aby odebrać darmowy transfer Internetu w Orange oraz dodatkowy pakier rozmów i SMSów należy przejść do aplikacji mobilnej Orange i wybrać zakładkę „Pakiety”. Wśród ofert znajduje się darmowy pakiet 5 GB na 5 dni , który można aktywować bez ponoszenia dodatkowych opłat (za 0 PLN) w zakładce Pakiety i Usługi.

Alternatywną opcją aktywacji wspomnianego pakietu promocyjnego jest wysłanie SMS o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364.

Co z pozostałymi klientami Orange z inną taryfą? Nic straconego. Dla użytkowników oferty Zawsze Bez Limitu Orange przygotował również ciekawy bonus: 2,5 GB internetu + nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na 5 dni. W tym wypadku nalezy wysłać SMS o treści KROKUS pod bezpłatny numer 364.

promocje w telefonie

Promocja Orange trwa do 22 marca 2024 r. i mogą z niej skorzystać klienci indywidualni Orange, korzystający z oferty abonamentowej i na kartę. Pakiet jest ważny przez 5 dni i jest wykorzystywany jako pierwszy przed GB z doładowań. Działa tylko na terenie Polski i Europy (w ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 1,41 GB.).

O Orange

Orange to międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych należąca do France Télécom, zarządzana przez Orange Brand Services Ltd. Pod marką Orange świadczone są usługi w 35 krajach dla 147 mln klientów. W Polsce Orange działa od 2005 roku i zajmuje się m.in. dostarczaniem usług internetu stacjonarnego, telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz telewizji.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. „GO” na numer 80102. nie działa :P

  2. POWERBANK też nie…

  3. Nie działa
    785471512

  4. Internet tylko na 31 dni, a nie 3 miesiące? Proszę o weryfikację.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo