Za darmo

Darmowy Internet od Orange

za darmo od orange

Orange przygotował promocję w formie darmowego pakietu internetu o wielkości 10 GB.

Aby odebrać darmowy transfer Internetu w Orange należy przejść do aplikacji mobilnej Orange i wybrać zakładkę „Pakiety”. Wśród ofert znajduje się darmowy pakiet 10 GB na 10 dni o nazwie „Elastyczny Pakiet Internetowy 10GB”, który można aktywować bez ponoszenia dodatkowych opłat (za 0 PLN).

promocje w telefonie

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja Orange trwa do 30 września 2023 r. i mogą z niej skorzystać klienci indywidualni Orange, korzystający z oferty abonamentowej i na kartę. Pakiet jest ważny przez 10 dni i jest wykorzystywany jako pierwszy przed GB z doładowań. Działa tylko na terenie Polski i Europy (w ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 1,41 GB.).

O Orange

Orange to międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych należąca do France Télécom, zarządzana przez Orange Brand Services Ltd. Pod marką Orange świadczone są usługi w 35 krajach dla 147 mln klientów. W Polsce Orange działa od 2005 roku i zajmuje się m.in. dostarczaniem usług internetu stacjonarnego, telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz telewizji.

Promocja kończy się w sobota 30 września, 2023 .

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

4 Komentarze

  1. „GO” na numer 80102. nie działa :P

  2. POWERBANK też nie…

  3. Nie działa
    785471512

  4. Internet tylko na 31 dni, a nie 3 miesiące? Proszę o weryfikację.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo