Za darmo

Darmowy żel do mycia twarzy Aloesove od Sylveco

czasopismo claudia z próbkami kosmetyków za darmo

DYSKUSJA

W najnowszym magazynie Zwierciadło można znaleźć prezent w postaci kosmetyku do mycia twarzy.

Kosmetyk dołączony gratis do magazynu Claudia to żel do mycia twarzy firmy Sylveco serii Aloesove. Dołączony kosmetyk jest pełnowartościowy, o pojemności 150 ml.

żel aloesove sylveco dodatek claudia

Darmowy kosmetyk serii Aloesove to kosmetyk bazujący na najwyższej jakości ekstrakcie z aloesu, pochodzącym z upraw ekologicznych i posiadającym certyfikat UE dla rolnictwa ekologicznego. Wysoka jakość surowca jest potwierdzona znakiem IASC (International Aloe Science Council). Wykorzystany surowiec to 200-krotnie zatężony standaryzowany ekstrakt z aloesu, który został poddany procesowi liofilizacji. Szybka obróbka liści po zbiorze pozwala zachować aktywność biologiczną i zapobiega degradacji enzymów. Dzięki procesowi liofilizacji ekstraktu, kosmetyki Aloesove posiadają w swoim składzie minimum 20% czystego organicznego soku z aloesu. Kosmetyki Aloesove nie są komedogenne i mogą być stosowane przez wszystkie typy cer. Dedykowane są przede wszystkim cerom wymagającym mocnego nawilżenia, bez nadmiernego obciążenia skóry. Mogą być stosowane w ciąży i w czasie karmienia piersią. Cena kosmetyku Sylveco z serii Aloesove kosztuje w drogerii ok. 20 PLN / 150 ml.

Darmowy kosmetyk można znaleźć w majowym wydaniu Claudia 10/2022. Czasopismo kosztuje z dodatkiem 10,99 PLN.

Poprzednie edycje dodatku w czasopismach

Żel Sylveco dołączony do nr 4/2022 r.

claudia darmowy zel aloesove maj 2022

Gratisowy żel do mycia twarzy Sylveco znaleźć można było także w sierpniowym wydaniu magazynu Zwierciadło nr 8/2018.

kosmetyk żel do mycia twarzy zwierciadło 2018

O czasopiśmie Zwierciadło

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka[2], a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku.

O kosmetykach Sylveco

Firma Sylveco to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Do marek należących do Sylveco należą m.in. Biolaven, Vianek czy Aloesove.

Kosmetyk Aloesove gratis info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Jest to opłacalny zakup? jaka jest cena samego żelu w drogerii?

    1. @Patrycja 17 zł. Moim zdaniem warto.

  2. Super kupię:)

  3. gazeta z żelem jest sierpniowym wydaniem magazynu, więc była do kupienia w lipcu…. teraz jest wrześniowe wydanie z antyperspirantem Dove za 8.99

  4. dzień dobry proszę o próbki dziękuję

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo