Za darmo

Darmowy żel do prania E [promocja cashback]

darmowe pranie w promocji cash back od e

Marka do proszków i żeli do prania E jeszcze nie gościła na naszym blogu. Nadrabiamy zaległości i spieszymy poinformować o najnowszej promocji, w której możecie za darmo przetestować żel do prania E. Promocja ma charakter – satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

Żel do prania E posiada według producenta aż 6 enzymów piorących, które efektywnie czyszczą ubrania. W portfolio marki dostępne są różne warianty zapachowe przeznaczone do prania bieli oraz kolorowych ubrań.

Z kolei kapsułki do prania E Duo Caps to kapsułki posiadające 2 komory. Obie komory wypełnione są podwójnie skoncentrowaną formułą żelu z wysoką zawartością enzymów oraz środków powierzchniowo czynnych. Połączenie odplamiacza w jednej komorze z detergentem w drugiej, pozwala usuwać plamy, a jednocześnie zachowywać żywe kolory ubrań.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

płyn do płukania e za free

Kolejny produkt, który można przetestować za darmo to płyny do płukania E. Według producenta E zawiera specjalne składniki, które zmiękczają i niwelują zagniecenia tkanin. Do tego produkt ułatwia prasowanie. Płyn jest perfumowany pięknym, eleganckim zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach. Koncentrat ma eleganckie opakowanie oraz jest bardzo łatwy w aplikacji. Po dodaniu tego płynu do prania możemy zapomnieć o elektryzujących się materiałach. Formuła płynu jest skoncentrowana oraz można ją rozcieńczać, co gwarantuje, że produkt wystarczy nam na długo.

Łączna pula zwrotów w promocji to 15 000 sztuk. Promocja podzielona jest na 10 etapów z 1500 zwrotów każdy.

W promocji biorą udział następujące produkty marki E:

Kapsułki do prania:

 • E HDD Duo-Caps 10 prań – maksymalna kwota zwrotu 11,99 PLN
 • E HDD Duo-Caps 30 prań – maksymalna kwota zwrotu 25,99 PLN
 • E HDD Duo-Caps 40 prań – maksymalna kwota zwrotu 29,99 PLN

Płyny do płukania tkanin:

 • 1,8l/2l – maksymalna kwota zwrotu 12,99 PLN
 • 0,9l/1l – maksymalna kwota zwrotu 7,49 PLN
 • 500ml – maksymalna kwota zwrotu 3,49 PLN

Żele do prania:

 • 0,45l – maksymalna kwota zwrotu 5,99 PLN
 • 1l – maksymalna kwota zwrotu 18,99 PLN
 • 2l – maksymalna kwota zwrotu 25,99 PLN
 • 3l – maksymalna kwota zwrotu 29,99 PLN
 • 3,5l – maksymalna kwota zwrotu 29,99 PLN

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w dowolnym sklepie produkt marki E z listy określonej przez regulamin, zachować paragon oraz w przypadku braku satysfakcji z użytkowania produktu (np. nieskuteczność w praniu) należy zgłosić chęć udziału w promocji poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza. Formularz znajduje się na dedykowanej stronie internetowej promocji.

Niestety warunki promocji są dość solidnie obwarowane. Regulamin jasno określa ile prań należy wykonać i jak dużo produktu można zużyć. Dodatkowo należy odesłać produkt na własny koszt co znacząco utrudnia opłacalność udziału w akcji. Jeśli jednak znajdziecie sposób tanią wysyłkę produktu, to warto wziąć udział w samej promocji.

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r.

Przetestuj żel E info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

 1. Super by bylo wypróbować, pozdrawiam

 2. Chętnie przetestuje podany przez Państwa środek

 3. Chętnie wypróbuję waszego produktu bo kupuje proszek a plynu jeszcze nie miałam okazji

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo