Za darmo

Darmowy żel intymny Durex

darmowe prezerwatywy durex

Wystartował nabór do testowania żeli intymnych. Na rynku dostępnych jest masa tego rodzaju produktów. Przeważnie sięga się najczęściej po te, które oferują nam drogerie typu Rossmann. A te zazwyczaj mają propozycje takich marek jak Durex czy Unimil.

To właśnie ta pierwsza marka wraz z Klubem Ekspertek rozpoczęła ogólnopolską akcję testowania żeli intymnych. Nabór trwa do 3 lutego 2017.

Żele intymne Durex można przetestować za darmo. Żel działa pobudzająco, zapewnia różnorodność odczuć od chłodzenia, przez rozgrzanie, do mrowienia. Durex Intense zapewnia według producenta także wyjątkowe sensoryczne doznania, ułatwiające osiągnięcie orgazmu i potęgujące jego intensywność.

Wariant żelu Durex Intima Balance to unikalna formuła żelu intymnego z prebiotykiem PRO-pH. Żel jest na bazie wody, który z powodzeniem może być używany z prezerwatywami poliizoprenowymi oraz z naturalnej gumy lateksowej. Produkt posiada dodatek prebiotyków, które pomagają zachować zrównoważone pH pochwy, niezbędne do zapobiegania rozwojowi infekcji.

Żele Durex, które można otrzymać za darmo nie zawierają cukru i może być stosowany zarówno do seksu oralnego, jak i waginalnego. Stworzony został na bazie wody i już kila kropel dostarcza doznań, które każda kobieta będzie odczuwała inaczej. Dostępny jest w butelkach o pojemności 50 ml. Cena żelu Durex w drogerii to ok. 29 PLN.

Aby przetestować za darmo żele intymne – lubrykanty Durex wystarczy przejść do Klubu Ekspertek Ofeminin (link publikujemy tradycyjnie na dole wpisu), odpowiedzieć na pytania w formularzu. Na tej podstawie zostaną wybrani testerzy żeli intymnych, którzy otrzymają je za darmo. Formularz wymaga podania danych adresowych i numeru telefonu. Paczki z darmowym produktem na potrzeby testu zostaną dostarczone za pomocą kuriera.

Dostępna pula darmowych produktów to 150 żeli intymnych Durex o pojemności 50 ml.

O marce Durex

Marka Durex jest marką numer 1 pod względem sprzedaży prezerwatyw w 25 krajach, m.in. w Austrii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech i marką numer 2 w takich krajach jak: Polska, Australia, Kanada, Niemcy i Rosja. Istnieje na rynku od 1929 roku. Nazwa powstała od angielskich słów durability, reliability and excellence (odpowiednio: trwałość, niezawodność, doskonałość).

Przetestuj za darmo żel intymny Durex Intima Balance info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

10 Komentarze

  1. Bardzo bym chciała zobaczyć jak to działa

  2. Bardzo bym chciała zobaczyć jak on działa

  3. Jestem zainteresowana

  4. Jestem zainteresowana

  5. Jestem zainteresowana

  6. jestem zainteresowana

  7. chciała bym skorzystać

  8. proszę o kontakt

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo