Za darmo

Darmowy żel pod prysznic w Wysokie Obcasy

dodatki do gazety i gratisy w czasopiśmie wysokie obcasy

Czasopismo dla kobiet Wysokie Obcasy w najnowszym wydaniu dołącza jako dodatek do gazety prezent w postaci żelu pod prysznic.

„Wysokie Obcasy Extra” to magazyn, który ceni wartości, ale też jest otwarty na świat, kreatywny, inteligentny, odważny i zabawny. Nie unika tematów poważnych. Nie podtrzymuje stereotypów, nie traktuje kobiet protekcjonalnie. Docenia je za to, jakie są. „Nasze czytelniczki jak u siebie czują się w Płocku, Warszawie i w Londynie, nie mają kompleksów i tego oczekują od swojego pisma” – mówi Aneta Borowiec, redaktorka naczelna tytułu.

Żel pod prysznic, który został dołączony do magazynu jako gratis to żel marki Joanna Fit for Life Shower Gel. Fit for life to żel pod prysznic 5w1 o intrygującym męskim zapachu gwarantuje odświeżenie i oczyszczenie ciała, włosów. Według producenta doskonale odświeża, oczyszcza i pielęgnuje ciało, włosy, twarz, w tym również brodę oraz miejsca intymne. Formuła wzbogacona o kompleks DeoPlex neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz pozostawia skórę i włosy w doskonałej kondycji.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wartość dodatku to ok. 6 PLN. Cena magazynu z dodatkiem to 9 PLN.

Żel pod prysznic został dołączony do kwietniowego wydania czasopisma Wysokie Obcasy nr 4/2021.

O Wysokie Obcasy

Magazyn lifestylowy dla kobiet. Dostarcza podpowiedzi, jak rozwijać pasje i realizować ambicje, porusza tematy ważne, trudne i budzące kontrowersje. W środku znajdziemy felietony, reportaże i wywiady, a także inspiracje modowe i kulinarne. Do każdego numeru dołączony dodatek.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. No nie za darmo, bo.l jednak trzeba ten dziadowski nacechowany światopoglądowy magazyn trzeba kupić, a sam dodatek moim zdaniem jest nie warty nawet tych 3 zł i jeszcze wspierać wydawcę wysokich obsasow, a jeszcze pomyśleć że za moich małoletnich lat takie dodatki były standarem do gazetek typu Nina, Naj, Przyjaciółka haha :) a teraz jeszcze muszę się w ogóle starać by dostać jakiś szjas z SLS i chemią i jeszcze za to płacić.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo