Darmowe próbki

Darmowy zestaw próbek na 100 lat Schar

darmowe słodycze schar

DYSKUSJA

Schar obchodzi swoje 100 lat istnienia. W związku z tym rozdaje darmowe próbki swoich produktów. Jak je otrzymać? Instrukcja w dalszej części wpisu.

Jeśli chcesz otrzyać box z darmowymi próbkami produktów bezglutenowych Schar na ich 100-lecie, należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszenia. Oprócz formularza należy zaakceptować wszystkie zgody, w tym zapisać się do newslettera Schär.

Box z próbkami Schar zawiera m.in.

  • chleb Schär Deli Style,
  • urodzinowe konfetti,
  • ulotki Schar

darmowe próbki schar

Wygląd opakowania z próbkami Schar można zobaczyć na poniższym filmie:

Formularz zamówienia próbek wymaga podania pełnego adresu dostawy / zamieszkania – first name (imię), last name (nazwisko), e-mail, country (Państwo – Poland), Street address (ulica i numer domu), city (miasto), zip code (kod pocztowy). Należy również odpowiedzieć na pytania w ankiecie: Jak długo Ty lub inni domownicy spożywacie produkty bezglutenowe?, Która z tych diet najbardziej Cię interesuje?

Dostawa próbek może wynieść od 6 do 8 tygodni. Po wysłaniu formularza powinno przyjść na skrzynkę e-mail potwierdzenie.

O firmie Schar

Firma Schar jest od 25 lat numerem 1 w Europie w produkcji bezglutenowej mąki, chleba, makaronów, przekąsek, ciastek i słodyczy oraz asortymentu biożywności Solena.

Darmowe próbki Schar info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Produktów bezglutenowych używam od kilku miesięcy w związku z reumatoidalnym zapaleniem stawów i koniecznością eliminowania ewentualnych „wyzwalaczy” stanów zapalnych. Njaczęściej korzystam z mąki owsianej i jaglanej.

  2. ja czuję się lepiej po produktach bezglutenowych.

  3. Minęły już ponad dwa miesiące i nic nie przyszło.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki