Za darmo

Darmowy zestaw startowy dla dziecka od Dada

darmowe próbki pieluszek od dada

DYSKUSJA

Dada to jedne z najpopularniejszych pieluszek dla dzieci w Polsce. Fenomen tej marki jest prosty – niska cena i wysoka jakość. Teraz świeżo upieczeni rodzice mają szansę otrzymać zestaw startowy z produktami tej marki

Produkty Dada, które można otrzymać za darmo przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2024 roku. Już teraz można rezerwować pakiety powitalne dla swoich maluchów. Niestety mnie nie udało się zakwalifikować do akcji, a wielka szkoda, gdyż córka urodziła się w grudniu ubiegłego roku.

W celu odebrania gratisowej paczki Dada należy zarejestrować się w klubie Dada na dedykowanej stronie. Link do strony prezentujemy tradycyjnie na dole wpisu. Partnerem akcji jest Poczta Polska, dzięki czemu paczki trafią do domów rodziców.

W wyprawce dla dziecka na 2024 znaleźć można następujące produkty:

 • Pieluszki Dada Extra Care w rozmiarze 3 [14 sztuk]
 • Pieluszki Dada Pure Care w rozmiarze 3
 • Chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej [64 sztuki[
 • patyczki higieniczne Dada [70 sztuk]
 • Bio Mus Baby Food Dada (próbka)

„Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem” – mówi cytowana w komunikacie Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

wyprawka dla dziecka od dada

paczka dla dziecka z pieluszkami chusteczkami dada

Biedronka też solidnie zabezpieczyła się przed wszelkimi próbami oszustw i nadużyć. W przeciwieństwie do Rossmanna, który nie weryfikuje w żaden sposób żadnych informacji podawanych w programie lojalnościowym Rossnę. W przypadku Biedronki nie tylko trzeba zadeklarować datę urodzin dziecka. Należy podać miejsce rejestracji w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz podać numer aktu urodzenia. Obie wartości są walidowane przez formularz i w żaden sposób nie da się ich ominąć.

Aby odebrać wyprawkę dla dziecka za darmo należy przejść na dedykowaną stronę i założyć konto (na numer telefonu zarejestrowany / przypisany do karty Moja Biedronka). Następnie należy po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu podać niezbędne dane jak datę urodzenia, miasto rejestracji w USC oraz numer aktu urodzenia. Następnie w ostatnim kroku można zamówić darmową paczkę z pieluszkami, chusteczkami i patyczkami higienicznymi dla dziecka.

Paczka dostarczana jest całkowicie za darmo na wskazany w formularzu zamówienia adres. Dostawę realizuje Poczta Polska.

O sklepach Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce. Sklepy należą do Jeronimo Martins. Główne hasło reklamowe “codziennie niskie ceny” ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów.

Odbierz Dada Pack info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

11 Komentarze

 1. I to nie jest dla nikogo dziwne że sprzedaje się dane dziecka za bezcen? Nr aktu urodzenia…
  Biedronka za bardzo popłynęła i Jeszcze są z tego mega zadowoleni…

 2. Chciałabym otrzymać zestaw na start dla dziecka

 3. Sprzedaje akt urodzenia . W jakim ty świecie żyjesz? W innych krajach jest to normalna procedura 2 celu otrzymania darmowych produktów na start dla maleństwa oraz mamy. Nr aktu urodzenia jest podawany w celu potwierdzenia narodzin dziecka. Bez tego każdy mógłby sobie zamawiać bezpłatny zestaw, a to chyba nie feir?

  1. @Matylda moim zdaniem to biedronka popłynęła za bardzo w swoim świecie.

  2. Uwielbiam tą firmę jest super używam tych produktów od 5 lat

 4. Jak nie odpowiada podawanie aktu urodzenia, to można sobie kupić, nie brać za darmo. Od czego jest 500+? Nie dość, że robią ludziom prezent, to jeszcze źle. Bardzo rozszczeniowe te współczesne matki.

  1. Świetna firma polecam z doświadczenia..

 5. Jak nie odpowiada podawanie aktu urodzenia, to można sobie kupić, nie brać za darmo. Od czego jest 500+? Nie dość, że robią ludziom prezent, to jeszcze źle. Strasznie rozszczeniowe te współczesne matki.

 6. Uwielbiam firmę Dada ponieważ jest super jeżeli chodzi o pampersy i chusteczki

 7. Od narodzin mojego syna używam pieluszki i chusteczki nawilżające firmy Dada

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo