Za darmo

Darmowy znaczek od Fundacji Jestem w Drodze

darmowy gadżet od fundacji jestem w drodze

DYSKUSJA

Trwa kampania Ministerstwa Zdrowia i Fundacji Jestem w Drodze, w której można otrzymać za darmo gadżet w postaci znaczka.

Wspólna akcja informacyjna ma na celu pomoc wszystkim mamom i przyszłym mamom w początkowych trudach macierzyństwa. Wiele przyszłych mam często ma trudności ze znalezieniem wolnego miejsca w komunikacji miejskiej czy pierwszeństwem w kolejce np. w sklepie, aptece, urzędzie, na poczcie czy u lekarza. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że nie każdy potrafi rozpoznać czy kobieta spodziewa się dziecka. Szczególnie na początku, kiedy ciąża nie jest jeszcze widoczna.

Darmowa przypinka dla przyszłej mamy:

darmowy gadżet przypinka dla mam

Dlatego Fundacja Jestem w Drodze obrała sobie za cel dyskretne i zarazem skuteczne uświadomienie innym, że kobieta zostanie mamą. Został stworzony bezpłatny znaczek, dzięki któremu ciężarna będzie mogła w prosty i nienarzucający się sposób poinformować otoczenie o swoim stanie, jednocześnie samodzielnie inicjując pozytywną oraz życzliwą postawę otoczenia.

jak otrzymać darmowy gadżet dla przyszłej mamy

Aby otrzymać darmowy gadżet dedykowany dla przyszłych mam w postaci znaczka wystarczy wypełnić formularz na dedykowanej stronie. W formularzu należy podać imię, nazwisko, adres do korespondencji i email. Darmowa przypinka zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres. Przewidywany czas dostawy to kilka – kilkanaście dni roboczych. Za wysyłkę znaczka Jestem w Drodze Fundacja nie pobiera żadnych opłat. Obecnie koszt wysyłki znaczka to 5 PLN.

Zamów darmową przypinkę info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Super fajnie juz sobie zamowilam znaczek szef napewno bedzie zadowolony ciekawe co powie

  2. Super ciesze sie dostalam pozdrawiam cieplo :-)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo